Sayfa 374/890 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon
Arama sonucu : 7119 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

Hayal mi borsada herhangi bir hissede yakalansydınız hayali tersten gösterirlerdi...
    Çok şükür iyi dayandı yükseliş kolay değil tarihinin en sağlam finansal yapısında yakalandı bu krize bunda eski cfo yeni ceo nun payı çok büyük sahiplik konusunda Boeing e bakın diyorum kıyas olacaksa karı artıyor borcu azalıyorsa sahibi önemli değil yönetimi güzel demektir zaten bu fiyata alamadık bazı sorunlar olmasa...
    Hissene güveniyorsanız hayalleriniz olmalı yoksa bu strese neden katlanalım
    Bol kazançlar inşallah

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Turkcell in öğretmenlerin uzaktan ders vermek için kullandığı ZOOM gibi bir uygulaması var mı? BİP te henüz böyle özellikler göremedim. Olsa ne iyi olurdu. TURKCELL hissesine çok olumlu etki ederdi.

https://zoom.us/

4. Asla bulasılmayacak kağıtlar arasına eklemek gerekir.Endeks yükselişlerine eşlik edemiyor.Olumlu haberlere hiç bir tepkisi yok.Geçtiğimiz hafta yediği tabanı olumlu endekste bile telafi edemedi.Bist30 ile hareketlerinin hiç alakası yok.Allah sabır versin yatırımcına.Hisse geri alım açıkladılar sadece açıklama ile kaldı.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 88 bin endeksten hangi bist 30 kağıdını alırsanız alın %10 üzeri kar yazardınız.Sadece turkcell 88 bin endekteki fiyatına yaklaşamadi bile.Hiç bir sebep yokken endeks iyi olduğunda sebepsiz bir baskı var.Bu gün bile çıkmamak için her şeyi yapıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    88 bin endeksten hangi bist 30 kağıdını alırsanız alın %10 üzeri kar yazardınız.Sadece turkcell 88 bin endekteki fiyatına yaklaşamadi bile.Hiç bir sebep yokken endeks iyi olduğunda sebepsiz bir baskı var.Bu gün bile çıkmamak için her şeyi yapıyor.

Valla ben hiç şaşırmadım
    12 yıldır çıkmayan hisse niye şimdi çıksın?
    Salgın tcellden ziyade Türk telekoma yaradı. Ev interneti satışları arttı

Tcell çok düşmedi ki çıksın
    Misal Arçelik 21’den 12’ye düştü
    Tcell 15’ten 12’ye...
    Arçelik’in ralli yapması daha muhtemeldi
    12.10-12.70 arası alanlar satmadan bu hisse gitmez. Son 45 milyon usd satışı (yaklaşık 20 milyon citi satışı) genellikle ky karşıladı. 12’den mal satan yabancı 13’ten niye alsın?
    Büyük bir alıcı gelmeli. Ama ne zaman gelecek bilmiyoruz.

7. Arkadaşlar #tcell inanılmaz şekilde yeni mobil paket ve fiber internet satışı yapıldı son 1 ay içinde. Bilişim firmalarınin sattığı cihazları interneti nereden verecekler. Ayrıca artık insanlar internetini komşuyla da paylaşmaktan korkar oldu. Artık bu fiyatlamalar bana enteresan geliyor..
    Aynı şey #ttkom için de geçerli hatta adsl ve fiber de Telekom daha avantajlı.

Alıcıları da güzel..

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

8. abd kısmı açılışı güzel artık türkiye ayağıda iyi tepki vermesi lazım.

Sayfa 374/890 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •