Sayfa 479/890 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Klasmanimiz yazdıklarımız dan ayan beyan ortada ise artık yazmaya gerek yok. Daha fazla rezil olmayalim. Sen iki ay ben altı ay önce Turkcell girmişiz maliyetim 11 50., 55 50 olunca satacağım . sanada bol kazançlar dilerim
    Arpacı nın klasmanı bellidir. En üst sınıfa yakındır yeri, ayrıca güzel de edebi yönü vardır.

Sizinle daha önce hiç bir hissede denk gelmedik ser... (hatırlayamadım adınızı kusura kalmayın) o yüzden hangi klasmandasınız bilemiyorum. Ama basit esprili bir mesajdan tahlil de bulunup arpacı yı küçümsenizi yersiz buldum.

Her yatırımcı spekülatif te olsa yükselen hisselere bakıp iç çekebilir. Bende çekiyorum ara sıra ama yine de şükür halimize.

Ben link teydim mesela klasmanı uygun değil ama 26 dan alıp 46 ya sattım geldim o paracıklarla tcell aldım bedevaya

2. piyasa sizleri geriyor arkadaşlar...gerilmeyin sabır acıdır meyvası tatlıdır sonuçta tcell den bahsediyoruz bu fiyatlardan korkan ın zaten bu forumda işi olmamalı sağlıklı kalın hayata bağlanın...

3. Klasman kastı vade ve yatırımcı statüsü anlamında kaleme alındı değerli arkadaşlar. Herhangi bir küçümseme yok, nereden çıktı küçümseme. Sadece tutarlı olmak lazım, yatırımcı olmanın vasıfları ağırdır bu ülkede hepimizce malum. Uzun vadeliyim diyip 3 günde pert olanlarla dolu bu ülke. İşte görüyoruz. Neyse sürçü lisan oldu ise affola. Tüm gerçek yatırımcılara!! tekrar hayırlı yatırımlar dilerim.
    Cahillik mutluluktur!

4. Arkadaşlar merhaba bu hissede yeniyim. İnşallah herşey herkesin beklediği gibi olur.Hisseyi ucuz gördüğüm epey düşmüş hayatın online devam etmesi ve ortaklık yapısının sadeleşmesi nedeniyle aldım. Bir sorum olacak malum dolar euro epey arttı bu artış türkcell bilançosuna pozitif mi negatif mi yansır. Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : clastobar; 22-09-2020 saat: 09:30.

5.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba bu hissede yeniyim. İnşallah herşey herkesin beklediği gibi olur.Hisseyi ucuz gördüğüm epey düşmüş hayatın online devam etmesi ve ortaklık yapısının sadeleşmesi nedeniyle aldım. Bir sorum olacak malum dolar euro epey arttı bu artış türkcell bilançosuna pozitif mi negatif mi yansır. Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Ytd.
    Üzümünü ye bağını sorma.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Üzümünü ye bağını sorma.
    Evet bızler uzun zamandır onlıne yız sende ac
    bluutooh nu baglanalım sanada arkadasım hosgeldın
    yatırım tavsıyesı degıldır

7.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba bu hissede yeniyim. İnşallah herşey herkesin beklediği gibi olur.Hisseyi ucuz gördüğüm epey düşmüş hayatın online devam etmesi ve ortaklık yapısının sadeleşmesi nedeniyle aldım. Bir sorum olacak malum dolar euro epey arttı bu artış türkcell bilançosuna pozitif mi negatif mi yansır. Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kaptaki şirket raporlarında
    yabancı para pozisyonu sayfasına bakabilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    sarı destek 14,28 çalışıyor eğer tutarsa alta sarkmalar ayı tuzağı olarak kalır

ancak 14,28 altında 3 günlük kapanışta durum değişir kontrol ayılara geçer
    en sonunda ayı tuzağı yaparak yukarı kırmış elinde olanlara hayırlı olsun

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

Sayfa 479/890 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •