Sayfa 622/890 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Zaten haber Cuma gününmüş. Ben bir an hafta sonu haberi sanmıştım. Dolayısıyla tahtacı yine yanıltmamış. 🙂

2. Bu olumlu gelişme ozsermeyeye yansıyınca mecbur gidecek ben uzun vadeli yatırım yapıyorum pek yazmam uzun yıllardır borsada aylardır da tcelldeyim temel analize göre ucuz kağıt zaten az kaldı onlardan biriside tcell ozsermeyeye yansıyan güzelliklerle iyice ucuzlayacak tcellden beklentim yeni bir thyao ,asels açıklamalarda bu yönde
     Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Zaten haber Cuma gününmüş. Ben bir an hafta sonu haberi sanmıştım. Dolayısıyla tahtacı yine yanıltmamış.

Bipin yanında pasajdan baya ümitliyim önemli bir adım ve turkcell bu konuda çok büyük avantajlara sahip...

4. Bip in Çin, Hindistan, Pakistan, bangaldeş deki başarısından çok haberin can alıcı noktası şurası;

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, .................. “Artık Turkcell’de bütün servisleri şirketleştiriyoruz. TV+’ı şirket haline getirdik, fizy’yi şirketleştirdik, lifebox’ı şirketleştirdik, BiP zaten şirketti. Şimdi artık birileri çıkıp geldiğinde BiP’e, fizy’ye, TV+’a ortak olabilir. Zaten yatırımcılardan bu konuda bir talep gördüğümüz için bu şirketleşme yoluna gittik. Turkcell içinden çıkan bu tarz şirketlerle 3-4 tane milyar dolarlık (unicorn) şirket yaratmak istiyoruz” demişti.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bip in Çin, Hindistan, Pakistan, bangaldeş deki başarısından çok haberin can alıcı noktası şurası;

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, .................. �Artık Turkcell�de bütün servisleri şirketleştiriyoruz. TV+�ı şirket haline getirdik, fizy�yi şirketleştirdik, lifebox�ı şirketleştirdik, BiP zaten şirketti. Şimdi artık birileri çıkıp geldiğinde BiP�e, fizy�ye, TV+�a ortak olabilir. Zaten yatırımcılardan bu konuda bir talep gördüğümüz için bu şirketleşme yoluna gittik. Turkcell içinden çıkan bu tarz şirketlerle 3-4 tane milyar dolarlık (unicorn) şirket yaratmak istiyoruz� demişti.
    Vakıf yatırım da iştirakleri kastederek hedef fiyatını yükseltmişti..

"Turkcell: Güçlü abone bazına sahip olması, data talebinin sürmesi ve
    ARPU büyümesi şirketi cazip kılıyor. Halka arzlara olan talep nedeniyle
    iştirakleriyle ilgili potansiyel haber akışları, şirket hisselerini
    destekleyebilir."
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Y
     Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Vakıf yatırım da iştirakleri kastederek hedef fiyatını yükseltmişti..

"Turkcell: Güçlü abone bazına sahip olması, data talebinin sürmesi ve
    ARPU büyümesi şirketi cazip kılıyor. Halka arzlara olan talep nedeniyle
    iştirakleriyle ilgili potansiyel haber akışları, şirket hisselerini
    destekleyebilir."
    Şirketin büyük küçük onlarca olumlu haberi ve çalışması var. Bunlar sökmüyor.
    Olay tahta yapıcılarında bitiyor. Öyle ki bunlar sıradan spek değiller ve kolay kolay pes etmeyen kurumsal spek ler.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Y
    Şirketin büyük küçük onlarca olumlu haberi ve çalışması var. Bunlar sökmüyor.
    Olay tahta yapıcılarında bitiyor. Öyle ki bunlar sıradan spek değiller ve kolay kolay pes etmeyen kurumsal spek ler.
    Argümanlar hazır, vakıf dikkat çekmiş, elbette birileri isteyince harekete geçecektir, kısacası hikayesi de hazır, bekliyoruz..

8.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Argümanlar hazır, vakıf dikkat çekmiş, elbette birileri isteyince harekete geçecektir, kısacası hikayesi de hazır, bekliyoruz..

Bundan önce Vakıf 26 hedef verdiğinde sanırım 2mil lot birden satmıştı

Sayfa 622/890 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •