Sayfa 596/890 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

Yeğenim serkalgooooo beni tanımamışsın, ben mal alınca bilki kağıt gider. Sana ne zaman dedim aksene gel dedim, gelmedin. Sen severdin enerji işini. Neyse bugün sabah arçelik akşama doğru tursg de pozisyon açtık. Bunlar hep kısa neden dersen uvy olacak kadar genç değilim. Malı sadece yükselen trendde taşırım o da ne kadar sürerse. Bu sefer tcell sat tuşunu bende kapatayım diyorum eylüle kadar ama yeğenim çok mal alıyorum. Beceremiyorum.

Neyse tursg in yoksa geri dön, Arçelik zaten her portföyde olur, olmalı.

Bu arada sende yaşlandın hala uvy uvy. Yeğenim hayat uvy olacak kadar uzun değil

2. Netaş, Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri ile 13 ilde yeni nesil 112 acil çağrı merkezi projesi altyapı kurulumu işi hizmet ve mal alımı kapsamında üç farklı sözleşme imzaladı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Şirketimiz ile Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş. arasında İstanbul dahil 13 ilde yeni nesil 112 acil çağrı merkezi projesi altyapı kurulumu işi hizmet ve mal alımı kapsamında toplam bedeli 138.000.000 TL + KDV bedelli üç farklı sözleşme imzalanmıştır. 30/12/2020 tarihi itibariyle imzalanan sözleşmeler 01.01.2021-01.06.2021 dönemini kapsamaktadır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/897871

3.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Yeğenim serkalgooooo beni tanımamışsın, ben mal alınca bilki kağıt gider. Sana ne zaman dedim aksene gel dedim, gelmedin. Sen severdin enerji işini. Neyse bugün sabah arçelik akşama doğru tursg de pozisyon açtık. Bunlar hep kısa neden dersen uvy olacak kadar genç değilim. Malı sadece yükselen trendde taşırım o da ne kadar sürerse. Bu sefer tcell sat tuşunu bende kapatayım diyorum eylüle kadar ama yeğenim çok mal alıyorum. Beceremiyorum.

Neyse tursg in yoksa geri dön, Arçelik zaten her portföyde olur, olmalı.

Bu arada sende yaşlandın hala uvy uvy. Yeğenim hayat uvy olacak kadar uzun değil
    Ağaç yaşken eğilir be dayı, biz artık kuru kereste olduk bu yaştan sonra eğip bükersek çatttadak kırılırz...gençlikte çok aldık sattık çizdik çizildik gayri yaş ilerledi doktor incinmişsin dedi hehehe

Tansiyonu Bluetooth ile ekrana bağlama sende..bak yaşlarımız birbirine çok uzak değil..bizim bi Cevat abi vardı benzetmek gibi olmasın hehehe alıp satıp ekonomiye can verirken kendisi canını verdi...dayuuuu biz gayri Nihat hoca ile huzura doğru programını izliyoruz..elem tere fiş kem gözlere şüş dualar ediyoruz geçinip gidiyoruz be yaww..gel gel bu yaştan sonra bize para değil huzur lazım dayuuu..Selam eder hörmetlerimi sunarım..

Garip yeğenin Serk AL go
    Cahillik mutluluktur!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Evvela hayırlı cumalar dilerim
    Kozalardan ayrılır ayrılmaz Tcell ve kordsa ya niyetlendim .. hayırlısi olsun.. yorumlar için teşekkürler

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Hadi hayırlı olsun 5G nin uydumuz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 596/890 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •