Sayfa 600/890 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Kredinin Turkcell'le hiç bir ilgisi yoktur...sahipliğiyle ilgisi olmuştur..

Kredi karaahmetin pisliğini temizlemek milii şirketin ruslara geçmesini önlemek için yapılmıştı. Genel kurulları iptali ve devlet tarafından atama da saç ayağının diğer tarafıydı.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. Hayret ediyorum, de bu kredi Ziraat tarafından verilmeseydi Rus Alfa grubu Turkcell!in çoğunluğunu ele geçiriyordu, Zira Çukurova grubu Rus Alfa'dan 1,6 milyar usd kredi almış ve bunun karşılığında ki kendisine ait tüm Turkcell hisselerini rehin vermişti. Çukurova bu kredinin taksitlerini ödeyemeyince Rus Alfa Çukurova krediyi ödeyemediği için İngiltere de tahkim davası açtı ve kazandı, mahkeme Temmuz 2014 e kadar Çukurova ya krediyi tamamen kapatması için son tarihi verdi ve tabi paraları olmadığı için ödeyemediler, bunun üzerine kredinin kapanmasına saatler kala devreye Türk hükümeti girdi ve Turkcell gibi stratejik bir şirketin Türk olarak kalması için karar alarak Ziraat Bankasından Çukurova ya kredi çıkartarak Rus Alfa ya kredinin kapatılmasını sağlayarak Turkcell'in Ruslar da rehinli hisselerini Ziraat üzerine rehinli olarak geçirerek Turkcell'in Türk olarak kalmasını sağladı.

Virgin adalarına yatan paranın ait olduğu hesapta Rus alfa'ya ait ve kredinin kapatılması vesilesiyle paranın yatırıldığı hesap.

Hayretle okuyorum nasıl böylesi doğru atılmış bir adımın bile üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen siyasi amaçlarla çarpıtılıyor oluşuna, doğruları benim gibi borsa da Turkcell i ortaklık yapısı sorunu çözülsün de şu şirkete gönül rahatlığıyla ortak olayım diye takip edenler iyi biliyor.

İşte doğrular bunlar, kimsenin siyasi saçmalıklarına bakarak abuk sabuk yazdıklarından etkilenmeyin kardeşim, malınızı ham yaparlar hehehe...

Maalesef memlekette öyle bir kesim var ki sabah akşam yalan atarak zehirlerini nereye saçacağını şaşırıyor. Koruyun kendinizi ve algılarınızı bu zehirli yapılardan..
    Cahillik mutluluktur!

4. Neyse ki herşeyin şeffaf şekilde belgeleri ile Kap da açıklamaları yapılıyor da çıkartıp ortaya koyulabiliyor. Ben üşendim siz üşenmemiş belgesini koymuşsunuz. Teşekkürler.

Memlekette bu kadar pervasızca cesaretle yalan atanlara, yalanın geçer akçe olmasına şaşırıyorum. Ahir zamandayız kendimizi her konu da korumalıyız. Mazallah bu yalan dolanlar her konu da milletin aklını karıştırmak isteyenlerce silah olarak kullanılıyor artık. Allah ıslah etsin hepsini.

Alıntı Originally Posted by guerra Yazıyı Oku
    Kredinin Turkcell'le hiç bir ilgisi yoktur...sahipliğiyle ilgisi olmuştur..
    Cahillik mutluluktur!

5. Koskoca bankayı yalan dolan şeyler yüzünden açıklama yapmak zorunda bırakmışlar, utanırlar mı acaba? Hiç sanmıyorum!

Cahillik mutluluktur!

6. İşte bu kadar, güvenlik kaygıları ve veri güvenliğinin garanti altına alınmasının insanlarda oluşturduğu güven ile Turkcell in yakın zamanda şirketleştirdiği ve iştirakleri arasında yerini alan Bıp servisi hızla büyüyor. Bu hızla büyümenin şirketi milyarlarca dolarlık değere artık rahatlıkla taşıyacak. Birkaç seneye halka arzı gündeme gelecektir. Doğrudan satışı da söz konusu olabilir. Bakalım şirketimiz hangi yolu izleyecek.

————————-

Dünya çapında en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ın son değişiklikle beraber kişisel bilgilerin Facebook ile paylaşılacağını açıklamasının ardından, Türk kullanıcılar yerli alternatif mesajlaşma uygulamamız BİP ‘e yöneldi.

Türk mühendislerinin geliştirdiği BiP uygulamasında tüm iletişim şifreli bir şekilde taşınıyor ve veriler Turkcell'in Türkiye'deki veri merkezlerinde güvenle tutuluyor.

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaber...yukledi/662032
    Cahillik mutluluktur!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    https://www.ntv.com.tr/galeri/teknol...wkC7xLFadxzKLg

Bu haber sonrası BİP olumlu etkilenir mi dersiniz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öngörü çok önemli , 100 bin kişi hoş gelmiş..
    Ben şahsen bip e geçiş için Whatsapp da durumumu güncelledim
    Bip den yazarsanız sevinirim
    Sadece BİP ile iletişim kurun , buradan cevap vermiyorum..gibi yazabilirim de ;)

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 600/890 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •