Sayfa 603/890 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by btc34 Yazıyı Oku
    göreceğiz....bu borsada neler gördük arkadaşım şirket satılır taban olan..şirket yüksek bedlsiz verir taban olan neler neler gördük...sen gelmişsin bip için talih kuşu kondu diyon...:::)))99
    Üstad, Tcell’in ne tekniğini ne temelini burada anlatmaya gerek yok. Hisse zaten değerinin altında işlem görüyor. Her hali ile daha iyi yerleri hak eden ve sabırlı olanların Mutlaka kazanacağı bir hisse. Hiç bir şey bilmiyorsan sadece bilançosu için alınır. Bip olayı ise tamamen pazartesi için bir ivme yaratır. 17 TL üstü kalır ise önü dahada açılır. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Üstad, Tcell’in ne tekniğini ne temelini burada anlatmaya gerek yok. Hisse zaten değerinin altında işlem görüyor. Her hali ile daha iyi yerleri hak eden ve sabırlı olanların Mutlaka kazanacağı bir hisse. Hiç bir şey bilmiyorsan sadece bilançosu için alınır. Bip olayı ise tamamen pazartesi için bir ivme yaratır. 17 TL üstü kalır ise önü dahada açılır. Ytd
    iştw bana bunla gel...bip ivme yaratmaz..etkisi sıfırın altında...zaten 17 kırdırmıyorlar...pazartesi kırdırırlar mı bilmem ama kırar yine basarlar...şimdilik kasıyorlar...gerçek değeri burası değil

3.  Alıntı Originally Posted by btc34 Yazıyı Oku
    iştw bana bunla gel...bip ivme yaratmaz..etkisi sıfırın altında...zaten 17 kırdırmıyorlar...pazartesi kırdırırlar mı bilmem ama kırar yine basarlar...şimdilik kasıyorlar...gerçek değeri burası değil
    Tcell, 17’yi geçenedi geri geldi. Pazartesi 17 geçilir bu gaz ile. Açılış güçlü olur. Ne kadar kalıcı olur bilinmez. Adamlar al sat ile yol alıyor. Piyasalar bozulmadığı sürece yön yukarı olacaktır. Sabırlı olanın kazanacağı güzel bir hisse Tcell. Ytd

4. Musk WA a tepki ile Signal e geçeceğini işaret edince Signal ile isim benzerliği olan alakasız bir şirketin hisseleri %90 prim yaptı. Günümüzde tech şirketlerinin uygulamaları milyar dolarlardan el değiştiriyor, kullanıcı sayıları alım satım değerlemelerinde temel bazı teşkil ediyor. Bu konularda hiç mütevazi olmam çünkü benim çok iyi bildiğim kafa patlatıp dirsek çürütüp mesai yaptığım konular bunlar.

Turkcell in şirketleştirdiği Tech ve Fıntech alanında ki şirketlerden birkaçının önümüzde ki birkaç yıl içinde satışlarını okuyacağız, hemde bunlar milyar dolarlık mertebede satışlar olacak.

Anlayana sivrisinek saz anlamayana anlamak istemeyene ne deseniz az.
    Cahillik mutluluktur!

5. Turkcell Katar lılara satılmış gibi bir haber duydum. Bu konuda bilgisi olan var mı??

Bana bir atkadaşım söyledi. Muhabbetine. Yoksa elimde hiçbir veri yok. Zaten şu an öğrenmek için soruyorum.

Yanlış anlaşılma olmasın. Turkcell 08 Ocak 2021 Cuma günü 16.80 lerden kapattı. Endeks ise 1540 dan yani 154 binden kapattı. Dolar 7.30 civarı idi.

6. Güvenilirliği ve etki alanı en yüksek insanlardan biridir Selçuk Bayraktar, muhteşem gelişmeler oluyor!

Bip için çok ciddi katmadeğer tabanı oluşuyor.

https://twitter.com/selcuk/status/13...310452737?s=21
    Cahillik mutluluktur!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Cumhurbaşkanlığı geçtiyse diğer bakanlıklarda geçecektir.. ve ona bağlı
    Milli eğitim bakanlığı da geçecektir ve ona bağlı
    Okul müdürleri de ve ona bağlı öğretmenler de ve ona bağlı öğrenciler de + veliler..
    Tcell ne kadar katma değer oluşturur bunu uzmanlar hesaplar. Ama bence firma değerini olumlu yönde etkilemiş görünüyor
    17 lira yı isterlerse her zaman geçirirler.. önemli olan defter değeri yani Özkaynak ne kadar artar bu bip ile onu görebilmek hesap edebilmek önemli. Bunu ancak yaşayarak görebiliriz. Ama tcell için pozitif bir durum söz konusu olabilir.. bence güzel oldu..

Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Türkiye Cumhurbaşkanlığı, Whatsapptaâ��ki veri güvenliği kaygıları nedeniyle haberleşme gruplarını BiPMobil'e taşıma kararı aldı.

https://twitter.com/haskologlu/statu...917432327?s=21

Sadece Milli Eğitim camiası bile ülkenin 3 de 2 sinin BİP e geçmesi anlamını taşıyor, her evde bir öğrenci vs illa ki var. Her okulun her sınıfın WA grupları var, şimdi hepsi BİP e taşınacak. Vallahi bizim şirket in başına talih kuşu kondu. Çokta iyi oldu. Yerli ve Milli
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. BiP in kullanıcı sayısı son 24 saat içerisinde 1 milyon kişi daha arttı. BiP, Sağlık Bakanlığı ile iş birliği yaparak Koronavirüs Bilgilendirme ve Danışma Kanalı da açtı. Bu kanal üzerinden gerekli durumlarda ALO 184 Danışma Hattı na ulaşabiliyor

https://twitter.com/foreksturkey/sta...030353408?s=21
    Cahillik mutluluktur!

Sayfa 603/890 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •