Sayfa 606/890 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by btc34 Yazıyı Oku
    ben borsada çok şey gördüm...onun için yine söylüyorum yahudiler ne derse o olur bu kadar diyeyim....

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Hisse takasında bilhassa son 10 gün yabancı ve yerli fonlar tarafından çok ciddi toplama harekatı dikkat çekiyordu. Yerli sattı bunlar topladı. Bakalım büyük yabancı ve yerli fonların bu hafta talepleri nasıl olacak, izlemedeyiz.

Beni bunlardan ziyade şirketleştirilen tech ve fintech uygulamalarının büyüme hızı alakadar ediyor şahsen, hepsini belli bir büyüklüğe getirip halka arz ve doğrudan başka büyük şirketlere satış stratejisi var şirketin. Önümüzde ki aylar ve yıllar çok hareketli olacak.

Elbette olaya kısa vadeli bakmayan benim gibiler için temettü gelirlerimiz de bereketlenecek.
    son kez söylüyorum...şu an yabancı yok borsada...her hisse için söylüyorum...yabacı aracı kurumu görüyorsunuz ya onun yüzde 10 gerçek yabancı diğerleri bizim zengin türkler...yabancı aracı kurumdan alıp satıyor...gerçek yabancılar çıkıp gitti...ne zaman yabancı takası yüzde 62 gelir o zaman derim bu tahtada yabacı alımı var diye...

3. Yahu kardeşim yazdığım gibi kimin alıp sattığı beni alakadar etmiyor, gelip aynı hikayeleri okuyup duruyorsun. Benim gibiler için şirketin büyümesi ve sağlığı önemli. Ha birde yeni çağ teknoloji malum, katmadeğer artık ağır sanayiden teknoloji ve yazılıma kayıyor. Yeni dünyanın en büyükleri artık teknoloji şirketleri oluyor. Benim vizyonum 5-10 yıl sonrasına dair. Burada veya başka yerlerde ki çay çorbacı ehli ile karıştırma beni. Ben şunu biliyorum; bir günde 1.2 milyon kullanıcı kazanan ve hızla kazanmaya devam eden bir uygulama o şirketin değerine müspet değerleme katar. Bu ise gidilen yolda sadece bir aşama. Gerisi hikayeden ibaret benim için. Sende daha fazla kendini yorma. Saygılar
    Cahillik mutluluktur!

4. Şirket BiP uygulamasını diğer dijital uygulama ve servisler gibi ayrı bir birim haline getirerek Hollanda ve Türkiye de iki tane şirket kurarak içine aldı. Biri uygulamanın yurtdışı operasyonlarını yürütürken diğeri iöeride ki operasyonlarını yönetiyor. O kadar çok iştirak oluşturdular ki anca bir kısmını görüntüleyebildim. İşte bunların hepsi büyük gizli değerler ve bugün yaşadığımız gibi uygulamalar büyüme hamleleri yapa yapa bu gizli değerler açık değere dönüştürülerek halka arzı ve doğrudan başka yatırımcılara satışları yapılacak.

Heyecan duymamak elde değil, şirket her zaman diyorum çok iyi ve çok doğru yönetiliyor. Yöneticileri son derece işinin ehli profesyonel adamlar.

Cahillik mutluluktur!

5.  Alıntı Originally Posted by btc34 Yazıyı Oku
    şunu yazayım bip ciler her yerde dikkatli olmak lazım...veya bu bipciler hayal dünyası geniş ama o para hayalleri darmadağın edebilir....

bip etksi sıfırdır.....
    24 saatte 1 milyondan fazla kişi kullanmaya başlamış..
    bu hafta meb tüm okullara talimat geçip watsapp gruplarını bip e geçirin derse ki ben bunu bekliyorum memlekette telefonunda bipsiz vatandaş kalmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by btc34 Yazıyı Oku
    şunu yazayım bip ciler her yerde dikkatli olmak lazım...veya bu bipciler hayal dünyası geniş ama o para hayalleri darmadağın edebilir....

bip etksi sıfırdır.....
    Bu kadar karşısında olmanı anlayamadım. Hisse alamadıysan pazaresi alırsın. Bir yere gitmedi

7. BiP son durum itibariyle 55 milyon kullanıcıyı geçmiş durumda, birkaç ay içinde 100 milyona yaklaşabilir.

WhatsApp 2014 yılında 450 milyon kullanıcısı varken 19 milyar dolara Facebook tarafından satın alındı. Bugün WhatsApp ın 2 milyar kullanıcısı var, 2014 yılına göre de sektör değerlemeleri ve çarpanları çok yükseldi. WhatsApp son aldığı karar ile kullanıcılarını dünya genelinde hızla diğer uygulamalara kaptırıyor. Pasta iştah açıcı ve çok büyük.

BiP yurtdışında da önemli indirilme sayılarına sahip, Turkcell in Hollanda da kurduğu BiP BV şirketi ile yurtdışı operasyonunu ayrı bir çatıda oluşturması çok zekice bir hamle, zira yurtdışında ki BiP Tech BV ile Yurtiçinde ki BiP A.Ş olarak bir koyundan iki post çıkartılacak ve yurtdışında ki şirket yabancı kullanıcılarını içinde barındırdığı kullanıcı portföyü ile komple satılıp gelir elde edilirken yurtiçinde ki şirket gerekirse halka arz edilecek. İşte doğru yönetim derken bunları kast ediyoruz. Ülkemiz sanayi devrimini kaçırdı, teknoloji devrimini ise bir kıyısından yakaladı, bu ivmeye hepimiz destek olmalıyız. Tek çıkış yolumuz ülke olarak budur.
    Cahillik mutluluktur!

8. Aylardır dediğimiz gibi uyuyan bir dev. Bu fiyatlarda bu şirket olamaz dedik.
    Birşekilde uyanacaktı ama bip ile ama zip ile.
    Bu gelişme belki yola koyulmanın vesilesi olur fazla canınızı sıkmayın.
    Yeter ki malınızı tez kaptırmayın....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 606/890 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •