Sayfa 730/890 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Vay be THY milylarca zarar açıklıyor. Tavan oluyor. Neredeyse bizi gecicek. İyice sıyıracağım artık. Yeter ******** itler yeter.....
    .
    Geçen bir tanıdık abi bende borsaya girdim dedi.
    Hayırlı olsun ne aldın dedim 500 TL den cimbeton aldım dedi.
    Allah Allah. baktım 10 kat artmış bunu niye aldın dedim. Grafiğine baksana kulp yapiyormus. Abi daha çok gidecek dedi. Öyle demişler.
    Hayırlı olsun dedim. 300 e düşünce beni arıyor zararı nasıl kurtaracagim diye bir de güzel güzel hikayeler anlatiyor
    Turkcell grafiğine bakmis 10 yıldır kicin kicin gidiyor bunda iş yok bu yükselmez diyor.
    Hani haksız da sayılmaz ha...

2.  Alıntı Originally Posted by Sarahode Yazıyı Oku
    Dun ki olaganustu yukselisin kar realizasyonlarina bu sabah ki fitch in not arttirimi eklenince dusus kacinilmaz oldu...

Olumsuz haber akislari baslayana kadar beklemeye devam

Sozun bittigi yerdeyiz...
    : )))

3. Sormayın bir kötü haber daha var.
    Norveç varlık fonunun Türkiye'de aldığı on hisse içinde Türkcell de var mış.
    Eyvah, Yandık.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. İşte borsamızın gerçek hali, 2.5 dan 50 tl ye Uçuş.

SORU- Ütopya hissesindeki hareketler normal mi?

CEVAP- Borsada son bir yılda özellikle sermayesi düşük hisselerde ciddi çıkışlar yaşandı. Söz konusu çıkışlarda mali yapısı zayıf hatta zararda olan birçok firma bulunuyor. Ancak buna rağmen hisselere ciddi bir ilgi oluştu ve mali yapı göz ardı edilerek alımlar sürdü. Kuşkusuz bunda hisselerin sığ olmasının etkisi bulunuyor. Yüksek miktarlı olmayan para girişleri bu tür hisselerde hızlı çıkışlara yol açabilmekte. Yaşanan çıkışı gören kimi bireysel yatırımcı da çıkıştan istifade edebilmek için pozisyon aldığı gözlenmekte. Ütopya’nın mali yapısı incelendiğinde de sürekli zarar üreten bir yapıyı ile karşılaşmak mümkün. Bazen artıp bazen azalmakla birlikte zarar süreklilik gösteriyor. Pandemi sürecinde ise daralmanın daha da artması gündeme geldi. Kamuyla paylaşılan 2020 dokuz aylık bilançosunda zarar tutarı 52 milyon TL. Son beş yılda oluşan tutarın da üzerinde bir zarar söz konusu. Ancak buna rağmen hissenin fiyatı son bir yılda ciddi bir çıkış sergiledi. Mart 2020’de 2,48 TL iken Ocak 2021’de 49,98 TL’ye kadar yükseldi. Zarardaki artışa rağmen hissenin fiyatı finansal verilerle uyuşmayan bir hareket sergiledi.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

5. TCELL - Türkcell

16,16’da güçlü bir direnç var. Orayı geçerse sırasıyla 16,17’den 17’ye kadar her kademe direnç..
    17’yi görünce tekrar 15 desteğine ani süzülmeyi unutmayalım
    Bazen ekrana bakarken fenalık geçiyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by Darktemplar Yazıyı Oku
    16,16’da güçlü bir direnç var. Orayı geçerse sırasıyla 16,17’den 17’ye kadar her kademe direnç..
    17’yi görünce tekrar 15 desteğine ani süzülmeyi unutmayalım
    Bazen ekrana bakarken fenalık geçiyorum...
    Hocam kısada hareketlere aldanmamak lazım,Neticede UV hedef belli.
    17 : ))

Sayfa 730/890 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •