Sayfa 701/890 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. "Hiç Bir Başarı Cezasız Kalmaz"

Absürt bir laf gibi duran, ancak zaman zaman çok haklı olduğu anlaşılan "hiç bir başarı cezasız kalmaz" lafı ; bir kez daha haklı çıkmış ve zarar açıklayan şirketlerin, hisse fiyatlarına prim yaptırılarak ödüllendirildiği bir piyasada, hem kar eden hem de karını bir önceki yıla göre ciddi oranda artırmayı başaran bir şirketin hisse fiyatı düşürülerek, elde edilen ticari başarı cezalandırılmıştır. Bravo sana piyasa

Yatırım tavsiyesi değildir ama yaşanan derin hayal kırıklığı ve hissedilen kuvvetli öfkenin dışa vurumu olarak kabul edilmesinde hiç bir sakınca yoktur.
    Son düzenleme : Burutay; 22-02-2021 saat: 17:10.

2. Hakikaten sözün bittiği yerdeyiz. Çıldirmamak elde değil. Nasıl halen bir açıklama yapmaz bu ********ler.

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bakar mısınız,? Vergi dairesine sunduğu geçici vergi beyannamesinde 17.339.310.713 TL zarar ettiğini açıklayan THYAO, muhtemelen salgın bitecek kar edecek beklentisi ile olsa gerek günü % 2.76 oranda primle 4.237 Milyar TL kar açıklayan TCELL ise % 3.04 eksi ile kapatıyor. Ayıp hem de çok ayıp.

Artık arkasında hangi kurum var onu bilemem ama, orantısız bir güce sahip olan ya da en azından orantısız bir güce sahip olduğu yönünde piyasada imaj yaratmayı başarmış olan BofA ve yancısı Yapı Kredi ne derse, bu tahta da o oluyor arkadaşlar, ben bunu bilir bunu söylerim.

Hakikaten de sözün bittiği yerdeyiz.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : Burutay; 22-02-2021 saat: 18:07.

4. Gerçekten boşuna ısrar ediyoruz.
    2007’de 12,80TL olan hisseyi 2021’de 16,53’de hunharca satıyorlarsa oradan pılını pırtını toplayıp kaçacaksın...
    Olan zamanına, sağlığına ve enflasyon karşısında ezilen parana olur..
    Sorun yönetim anlaşmazlığı o yüzden yükselmiyor demiştik. Fakat son 1 yılda gördük ki asıl sorun bu değilmiş..
    Yazıklar olsun diyorum.
    Kelimeler kifayetsiz...

Yatırım tavsiyesi değildir

5. Herşeye rağmen ben genede 2021 için TURKCELL den umutluyum

Redmi Note 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sabah demiştim bu onun bunun çocukları 16.74 den satar akşama 16.40 toplar.
    30 kuruş için rezilliğin daniskası buna derle.
    Pardon bugün 20 kuruşluk rezillik oldu.
    Utanmadan tv kere çıkıp saatlerce şöyle uçuyoruz böyle uçuyoruz böyle kaçıyoruz diye zırvalıyorlar.
    Çaya devam....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

7.  Alıntı Originally Posted by Burutay Yazıyı Oku
    Bakar mısınız,? Vergi dairesine sunduğu geçici vergi beyannamesinde 17.339.310.713 TL zarar ettiğini açıklayan THYAO, muhtemelen salgın bitecek kar edecek beklentisi ile olsa gerek günü % 2.76 oranda primle 4.237 Milyar TL kar açıklayan TCELL ise % 3.04 eksi ile kapatıyor. Ayıp hem de çok ayıp.

Artık arkasında hangi kurum var onu bilemem ama, orantısız bir güce sahip olan ya da en azından orantısız bir güce sahip olduğu yönünde piyasada imaj yaratmayı başarmış olan BofA ve yancısı Yapı Kredi ne derse, bu tahta da o oluyor arkadaşlar, ben bunu bilir bunu söylerim.

Hakikaten de sözün bittiği yerdeyiz.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Abi(Abi diyorum, sanırsam benden büyüksünüz.44yaşındayım), hırsız kapıyı zorlamadan açıyorsa evin çok uzağında aramıyacaksın. Sanma ki Bofa öyle uzaktan birisi. Yeni bir haber gelmeden önce toplayıp haberle birlikte satım yapılması, normal bir algoritma işi değil bu. Bilindik Sonuca göre işlem yapan bir algoritma var. Yani sonunu bildiğin bir maç için idda oynamak gibi.

Sayfa 701/890 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •