Sayfa 710/890 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by tiko Yazıyı Oku
    bilanço analizi verip duruyor herkes. bilançosuna tü...yim 2 günde yüzde 10 düşmüş hisse. 1 yıldır aynı fiyatta. Birde Varlık fonuna geçtiğinde yatırımcımızın yüzünü güldüreceğiz demişlerdi yazıklar olsun.
    Gülüyoruz. Ama sinirden...
    Psikoloji felan kalmadı artık...

2. Cuma akşamı kapanış ile umutlanıp
    Bilanço ile mutlu olduk
    2 günde küçük Emrah dan beter etti holoskop çocukları
    Kime söveceğimizi şaştık
    Böyle bir ülkede yatırımcı olmak mı ahmaklık
    Yoksa sağlam şirketlere yatırım yapmak mı şaşırdık kaldık
    Ulan beş para etmez dandik sermayesini bitirmiş şirketler anasının damına giderken
    Sermayesinin 2 katı karı tek bir yılda eden şirkete yatırım yapanlara edilen bu tecavüzü tarih yazacak ve
    Allah aklımıza mukayyet etsin cümlemizi
    Az insan çok huzur

3. Sırf viob hareketi bunlar. Viobdaki pozisyonundan kazandığıyla istediği yerden sattığını geri yerine koyar. Velhasıl meze gibi kullanıyorlar. Sade varlık fonu 550mil lot almıştı. Kolay kolay güç yetecek bir tahta da değil. 15.39'u kaçış gapı olarak düşünmüştüm. Ama gözünü oralara kestirmiş görünüyor. Bofa bi 3mil lot daha satsa oraları da görür zaten. 15.20 Aşağısı ise dipsiz kuyu.Turkcelle yeni girip de alanların çok da büyük zararı olmayabilir ama, yıllardır bekleyenler için büyük hüsran. Vf etkisi olmasa, bu seneki ralliden nasibini alabilirdi belki. Kızmasınlar gücenmesinler ama, vf yöneticileri de kendini sorgulamalı. Neden ortak oldukları hisselerin çoğu bu yükselişlere ayak uyduramıyor? Özsermayesine yakın zarar açıklayan pegasus bile tarihi zirve yaptı. Bir de şu hedef fiyat verme saçmalığına bir son verilmeli. Sen ben buralarda hedef fiyat versek spk ca suç sayılıyor. Sadece Tcell için 20tl nin altında hedef veren yok nerdeyse. Ne gariptir ki, hedef fiyat veren ertesi gün en çok satan oluyor. Biz şimdik milleti uyarmak için fiyat yazsak suç, ama bu yatırım kuruluşları hedef fiyat vererek hertürlü manüpilasyonu yapıyor. Neymiş, yatırım kuruluşuymuş. İyi güzel ünvanı yatırım kuruluşu olabilir ama maalesef hep manüpilasyona açık bir durum. Yatırım kuruluşlarının da hedef fiyat vermesi, al sat tut demesi yasaklanmalı bence.

4. Şu anda TV de şimdi de genel müdür yardımcısı çıkmış Konuşuyor.
    ABD de halka açık ilk ve tek Türk şirketiyiz 21 yılımızı kutluyoruz.
    Dört beş alt şirketi halka arzetme ve yabancı Ortaklık yapma çalışmalarımız Sürüyor. Vs. Vs.

Ne oldu da bunlara hergün tv de güzel haber pompalıyorlar. Tabi çok tedirginlik rezil bir durum onları da rahatsız ediyor.
    Görmüyor haber pompalama ile bu iş olmuyor üç beş kuruşluk geri alım yapacaksın Herşeyin yoluna girecek.
    Çuvalla parayı nereye gömecekler acaba?
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

5.  Alıntı Originally Posted by tiko Yazıyı Oku
    bilanço analizi verip duruyor herkes. bilançosuna tü...yim 2 günde yüzde 10 düşmüş hisse. 1 yıldır aynı fiyatta. Birde Varlık fonuna geçtiğinde yatırımcımızın yüzünü güldüreceğiz demişlerdi yazıklar olsun.
    Bir sürü küfür yazdım. Baktım yetmiyor. Kifayetsiz kalıyor. Ayıptır ya. Hakikaten ayıp. Hiç mi ama hiç mi vicdan yok be ******** ********ler ...

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by guerra Yazıyı Oku

Eski vadelerin kapanışı.29/01/2021

Bugün kolu kestik attık. Bu sefer belki demiştim. Yine olmadı. En iyisi hiç bulaşmamak. Herkese kolay gelsin

Sayfa 710/890 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •