Sayfa 743/890 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by Burutay Yazıyı Oku
    Hissemiz 1.109.655 alış kademesinde kalan lot ve gördüğü en yüksek fiyat olan 16.70 TL ile günü kapattı.

Birilerinin kulağına fena halde kar suyu kaçmış olmalı.

Yarına ümitvar olmak için yeteri kadar sebebimiz var gibi görünüyor. Yalnız, neden kimseden pek ses çıkmıyor onu anlayamadım.

Umarım bazı arkadaşlar bir sat - al operasyonu yapalım derken ellerindeki malları kaptırmamışlardır. Çünkü bu dediğim az daha benim başıma geliyordu doğrusu.

Yatırım tavsiyesi değil kişisel kanaat, tahmin ve daha çok temenni açıklamasıdır.
    Keyif cayi icmek ile mesgul sanirim herkes abi...

Bugun ki yukseliste etkisi oldugunu dusundugum isimlerden biri gedik degisken portfoy yoneticisi eral karayazici...kendisi cok buyuk hayranlikla takip ettigim isimlerden biri...bugun iletisim sektorunun gorece iskontosundan bahsettigi bir tweet le hisse yukselmeye basladi...

Ayrica son bir haftadir vadeli tarafta long pozisyon alirken spotta da 3 gunde yaklasik 5 milyon lotu gedigin toplamasi beni bu sekilde dusunmeye itiyor...

Oyle ki endeksteki uzun pozisyonlarini olasi dususte tcell en onden duser yaklasimiyla hedge etmek icin mart vadenin en buyuk short pozisyonunu alan teb bile sikisip mal toplamaya basladi...

Gun icerisinde dikkatimi ceken seylerden biri de seasn sonuna dogru ak yatirim 2.8 milyon satici gedik 3 milyondan fazla alici iken sanirim bir virman olayi gerceklesti ve ak yatirim akd den kayboldu...

Eskiden beri kullandigimiz bir tabir vardir...bu hareketlerin arkasi haber diye...umarim oyle olur...

O kedi buraya gelecek

Saglicakla kal abi...

2. Ben 17 li rakamlardan aldım. 200 bin lot civarında. 14 lü rakamları bile gördüm. Sabırla bekledim. Ama 16 mı rakamların başında pes ettim.Tarihi zirve nasıl 16.70 olur. Yanlış kagidami yazıyorum.
     Alıntı Originally Posted by VereSiye Yazıyı Oku
    Kağıt tarihi zirvesine yakın üstad. Nasıl 300 bin zarar ettiniz ?
    TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

VereSiye Guest
     Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Ben 17 li rakamlardan aldım. 200 bin lot civarında. 14 lü rakamları bile gördüm. Sabırla bekledim. Ama 16 mı rakamların başında pes ettim.Tarihi zirve nasıl 16.70 olur. Yanlış kagidami yazıyorum.

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kağıt 17 üzeri kapanış sayısı 1 elin parmakları kadar.. zirvesi zaten 17.4 lar..

neyse hayırlısı.

büyük rakam 200.000 lot.. sermaye müthiş .. şişe almışsınız. oda çok iyi seçim param olsa bende alırdım ama yok.. bol kazanç..

4. son 30 dakika işlemleri

5.  Alıntı Originally Posted by Sarahode Yazıyı Oku
    Keyif cayi icmek ile mesgul sanirim herkes abi...

Bugun ki yukseliste etkisi oldugunu dusundugum isimlerden biri gedik degisken portfoy yoneticisi eral karayazici...kendisi cok buyuk hayranlikla takip ettigim isimlerden biri...bugun iletisim sektorunun gorece iskontosundan bahsettigi bir tweet le hisse yukselmeye basladi...

Ayrica son bir haftadir vadeli tarafta long pozisyon alirken spotta da 3 gunde yaklasik 5 milyon lotu gedigin toplamasi beni bu sekilde dusunmeye itiyor...

Oyle ki endeksteki uzun pozisyonlarini olasi dususte tcell en onden duser yaklasimiyla hedge etmek icin mart vadenin en buyuk short pozisyonunu alan teb bile sikisip mal toplamaya basladi...

Gun icerisinde dikkatimi ceken seylerden biri de seasn sonuna dogru ak yatirim 2.8 milyon satici gedik 3 milyondan fazla alici iken sanirim bir virman olayi gerceklesti ve ak yatirim akd den kayboldu...

Eskiden beri kullandigimiz bir tabir vardir...bu hareketlerin arkasi haber diye...umarim oyle olur...

O kedi buraya gelecek

Saglicakla kal abi...
    Son derece dikkatli bir yatırımcısın, bizim takip etmediğimiz bir sürü faktörü / olayı / kişiyi / gelişmeyi / parametreyi takip edip bunlarla hissenin fiyat hareketleri arasında mantıklı sebep sonuç ilişkileri kurmaya çalışıyorsun. Daha da ötesi, yaptığın tespit ve tahminleri kendine saklamak yerine gelip burada bizlerle paylaşıyorsun, kanaatim o ki sen hakiki bir teşekkürü hak ediyorsun, ne diyeyim; ömrün sağlıklı ve uzun, kazancın bol olsun.

Sen de sağlıcakla kal sevgili arkadaşım.

6.  Alıntı Originally Posted by Burutay Yazıyı Oku
    Son derece dikkatli bir yatırımcısın, bizim takip etmediğimiz bir sürü faktörü / olayı / kişiyi / gelişmeyi / parametreyi takip edip bunlarla hissenin fiyat hareketleri arasında mantıklı sebep sonuç ilişkileri kurmaya çalışıyorsun. Daha da ötesi, yaptığın tespit ve tahminleri kendine saklamak yerine gelip burada bizlerle paylaşıyorsun, kanaatim o ki sen hakiki bir teşekkürü hak ediyorsun, ne diyeyim; ömrün sağlıklı ve uzun, kazancın bol olsun.

Sen de sağlıcakla kal sevgili arkadaşım.
    Estagfirullah abi...

Nezaketli uslubun ve bilgi dolu paylasimlarinla bu forumda tesekkuru hak eden biri varsa o da sensin...

7. Son saate kadar ümitlerimi kırdı canımı sıktı ama yine de sarkuysan sattım bu o. Çocuklarına malımı kaptırmadım.
    Yeter artık.
    Kedi mi gelir pisik mi gelir bilmem, ama ne gelecekse gelir bu hikaye yeniden başlar....
    Çaylar demli olsun.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

8. Uzun süredir al sat yapmadan bekliyorum.
    Çünkü tren kaçmaya çok müsait. Arkasından mendil sallatabilir
    Boru değil 20 yıllık patlamayı bekliyoruz

Sayfa 743/890 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •