Sayfa 688/890 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Biz kendisi 9 fk dan işlem görürken
    dünyada emsalleri 20-30 fk dan işlem gören teknoloji şirketinde ki anomaliyi konuşurken
    Adam çıkmış 143 fk olmuş iplikçinin kumarını övüyor
    Manipülasyonu göklere çıkartıyor
    Normal birşey gibi lanse ediyor
    Git başka yerde öv kumarını
    Milletin canı burnuna gelmiş zaten
    Az insan çok huzur

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Biz kendisi 9 fk dan işlem görürken
    dünyada emsalleri 20-30 fk dan işlem gören teknoloji şirketinde ki anomaliyi konuşurken
    Adam çıkmış 143 fk olmuş iplikçinin kumarını övüyor
    Manipülasyonu göklere çıkartıyor
    Normal birşey gibi lanse ediyor
    Git başka yerde öv kumarını
    Milletin canı burnuna gelmiş zaten
    Eğer bunu benim mesajımı kastederek yazdıysanız ayıp ettiniz. Siz benim mesajımın ana fikrini tamamen yanlış anlamışsınız. Ben asla manipülasyonu göklere çıkarmıyorum. Ayrıca ben asla gidin bu hisseyi alın filan demedim hatta mesajımı sakın borsanın son kekliği olmayın diye bitirdim. Nitekim bu saatten sonra ben de bu hisseyi (Tümosan) almam.

Ancak biliniz ki manipülatif olsun olmasın, her hissenin bir zamanı vardır ve zamanı geldiğinde her hisse, tabii eğer bu hareketin itici gücünü oluşturacak kuvvetli bir hikaye ya da katalizör oluşmuşsa, kendinden beklenen hareketi yapar. Şu anda bıktıran bu hisse de gün olur devran döner hareketini yapar, o yüzden, siz siz olun burada sürekli negatif propaganda yapanlara küfür edebiyatından örnekler sunanlara karşı dikkatli olun anlamında ve tabii ki sayın melesav'ın Tümosan başlığına atfen beni hatırlamış olması nedeniyle Tümosan ile ilgili anılarımı dile getirerek bu mesajı kaleme aldım. Yoksa o hissenin sahipli olduğunu ve manipülatif karakterli olduğunu ben de biliyorum.

Yazılan çizilenleri daha dikkatli bir şekilde okumanızı ve muhatabınıza karşı çok daha dikkatli bir üslup kullanmanızı tavsiye ederim.
    Son düzenleme : Burutay; 19-02-2021 saat: 17:06.

3. Bugün iş yatırım ve ak yatırım tahtaya kan davası intikamıyla tecavüz ediyor. Bu arada Akyatirim hergün en beğendiğim hisse Turkcell diyor. Yedik mi....

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Akyatirim benim aracı kurumun ve yüklü miktarda yatırımın var . Danışmanım şöyle kıvırıyor. Efendim biz uzun vadede beğeniyoruz....

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Su akar yolunu bulur. Eğer TurkCell'in Superonline gibi bazı bağlı ortaklıklarının son iki ya da üç yıllık bilançoları karlı hale gelmiş ve bu şirketlerin bazılarının 2021 yılında halka açılabileceği konusunda söylentiler çıkmış ve bu söylentiler şirketçe yalanlanmamışsa ve yine şirketin diğer bazı bağlı ortaklıklarının (LifeCell Ventures gibi) oluşturduğu hizmetler ya da uygulamalar (Bip veya Paycell gibi) dünya çapında tanınmaya ve yaygınlık kazanmaya başlamış ve büyüme konusunda umut vadediyorsa, artık gerekli kuvvetli hikaye oluşmaya başlamış demektir. Gerisi tamamen zaman ve o zaman geldiğinde burada kimin olacağı kiminse olmayacağı ile ilgilidir.

Uyarı Notu: Bu bir yatırım tavsiyesi olmayıp, sadece makul ekonomik ve finansal gerekçelere dayalı olarak yapılmış bir kişisel kanaat, tahmin ve daha da çok bir temenni açıklamasından ibarettir. Bu tip tahmin, yorum ya da öngörülerde yanılmanın adeta esas, isabet ettirmenin ise neredeyse istisnai bir durum olduğu ve manipülasyonun her çeşidinin fasılasız bir şekilde her gün sahneye konulduğu borsada, daima bir ters köşeye yatma ihtimalinin bulunduğu unutulmamalı ve herkes yatırım kararını; sadece kendi akıl ve muhakeme yeteneğine dayalı olarak vermelidir.
    Son düzenleme : Burutay; 19-02-2021 saat: 17:23.

6.  Alıntı Originally Posted by Burutay Yazıyı Oku
    Eğer bunu benim mesajımı kastederek yazdıysanız ayıp ettiniz. Siz benim mesajımın ana fikrini tamamen yanlış anlamışsınız. Ben asla manipülasyonu göklere çıkarmıyorum. Ayrıca ben asla gidin bu hisseyi alın filan demedim hatta mesajımı sakın borsanın son kekliği olmayın diye bitirdim. Nitekim bu saatten sonra ben de bu hisseyi (Tümosan) almam.

Ancak biliniz ki manipülatif olsun olmasın, her hissenin bir zamanı vardır ve zamanı geldiğinde her hisse, tabii eğer bu hareketin itici gücünü oluşturacak kuvvetli bir hikaye ya da katalizör oluşmuşsa, kendinden beklenen hareketi yapar. Şu anda bıktıran bu hisse de gün olur devran döner hareketini yapar, o yüzden, siz siz olun burada sürekli negatif propaganda yapanlara küfür edebiyatından örnekler sunanlara karşı dikkatli olun anlamında ve tabii ki sayın melesav'ın Tümosan başlığına atfen beni hatırlamış olması nedeniyle Tümosan ile ilgili anılarımı dile getirerek bu mesajı kaleme aldım. Yoksa o hissenin sahipli olduğunu ve manipülatif karakterli olduğunu ben de biliyorum.

Yazılan çizilenleri daha dikkatli bir şekilde okumanızı ve muhatabınıza karşı çok daha dikkatli bir üslup kullanmanızı tavsiye ederim.
    Yok size değil
    Şahina mıdır şahin k mıdır her neyse ona
    Sizi keyifle okuyoruz
    Az insan çok huzur

7. https://www.hisse.net/topluluk/showt...18#post5167518

Alıntı Originally Posted by Burutay Yazıyı Oku

...gibi onlarca parametreyi, hiç bir insanın tek başına hatta on kişi ile birlikte yapamayacağı bir hızda ve anlık olarak değerlendirme ve bu verilere dayalı olarak karar verme yeteneğine sahip olduğunu tahmin ettiğim bu robotlar,

eğer TCELL bu Cuma günü beklenenden de daha yüksek bir kar açıklar ve açıklanan bu kar rakamı kayda değer bir bir alım talebi oluşturursa, bu veriyi de bir kesin alım sinyali olarak kabul edecek ve eğer bir de ters pozisyonda kalmışlarsa durumlarını telafi etmek için otomatik olarak alıma geçeceklerdir diye zayıf bir şekilde tahmin etmekteyim

Uyarı Notu: Bu bir yatırım tavsiyesi olmayıp, sadece makul ekonomik ve finansal gerekçelere dayalı olarak yapılmış bir kişisel kanaat, tahmin ve daha da çok bir temenni açıklamasından ibarettir. Bu tip tahmin, yorum ya da öngörülerde yanılmanın adeta esas, isabet ettirmenin ise neredeyse istisnai bir durum olduğu ve borsa da her zaman bir ters köşeye yatma ihtimalinin bulunduğu asla unutulmamalı ve herkes yatırım kararını; sadece kendi akıl ve muhakeme yeteneğine dayalı olarak vermelidir.
    Robotların Kara Günü

Acaba geçen gün, bu gün olabilecekler konusunda yaptığım şu zayıf tahmin tuttu ve seansın başından bu yana satıcı olan Algoritmik Robotlar (BofA ve Yapı Kredi ) alıma mı geçti

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. TCELL - Türkcell

Hisse bizi nasıl bir psikolojiye sokmuş böyle. %2 yapmasına sevinir olduk

Bu arada akıllara hep 17’den geri dönmesini kazıdı.
    Hisse zaten geri dönecek diyenler kaçıp gidecekler. Yeni girecekler de bundan dolayı giremeyecekler.
    Sonra bir bakmışsın hisse uzaya gitmiş.
    Bugüne kadar borsada bunu birçok kez gözlemledim.
    Kesin olacak diye birşey yok. Sadece hayal kuruyorum

Sayfa 688/890 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •