Sayfa 881/890 İlkİlk ... 381781831871879880881882883 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Hayır bir tanem
    Ufak bir dünya turuna çıkıyorum .

2. Önümüzdeki ay temettüyü alınca ben de seyahata çıkacağım, Anadolu yakasından Avrupa yakasına yeter herhalde, 20 Aralıkta veriyor galiba.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Burada ve diğer tüm kötü yönetilen müzmin zayıf şirketlerin hisselerinde insanlar nedense hep tuhaf bir savunma mekanizması geliştiriyorlar. Kabak gibi ortada olan gerçekleri dahi ret edicilikle sanki yokmuş gibi refleksler sergiliyorlar. Psikolojide bunun muhakkak bir karşılığı vardır. Hisse ayırt etmeksizin hep böyle.

Birde esasta trader olup sosyal mecralarda kendilerini yatırımcıymış gibi satanlar var, bunların yaptığı psikoloji ile değil ahlak ile ele alınmalı kuşkusuz. Bir kesimde iyi niyet varken diğerinde saf kötülük var.

Yatırımcı ne yaptığını bilecek, dersine çalışacak, sosyal medya maymunlarına itibar etmeyecek ve tabii sahiplik yapısı ve patronu dürüst, düzgün ve kurumsal yönetilen, yöneticileri liyakat sahibi, siyaset ile uzaktan yakından işi olmayan şirketlere yatırım yapacak. Aksi halde ne hallere düşüleceğini görmek istiyorsanız burada ki geçmiş sayfalar tarihe düşülmüş birer ibret vesikası gibi duruyor.
    Az insan çok huzur

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Önümüzdeki ay temettüyü alınca ben de seyahata çıkacağım, Anadolu yakasından Avrupa yakasına yeter herhalde, 20 Aralıkta veriyor galiba.
    Benim tamamen aklımdan çıkmışti
    1 lira civariydi galiba
    5000$ yapıyor benim temettü.

Ric dede,
    Yine üşenmeden uzun bir şeyler yazmışsın ama Tcellde yazdıklarını okumuyorum artık

Koskoca borsada 2 günde %10 düşen şirketi nasıl buldun? Sen onu anlat bize

Bugünün anısına sana Japonyadan bir Japon bayrağı getireyim mi?

Filistine yardım yapacak diye Ttkom ve Tcell yönetimindekileri karaladın, ama Kazakistan'a 650 milyon $ adamın şirketine koşa koşa ortak oldun.

Dede Kazakistan ..
    Gdpsi 220 milyar dolar
    650 milyon $ yatırım
    Dede iyi misin?

Dede, Filistin...
    Dedeeee, israil
    Dedeeee, Reis
    DEDEEE iyi misin?
    Gözler katarak mi oldu?
    Kulaklar sağır mı oldu?

Dede akşamları tansiyon hapı alman lazım
    650 milyon $ çooook büyük para

5. Çok değişik bir kavme denk geldik sanırım, hangi topiğe girsem bu maya mili tuhaf tipi görüyorum. Kuvvetle muhtemel psikolojik sorunları var. Neyse seni bu hisse tedavi etmeye başladı muhtemelen, ama şu kadar diyeyim sana ya tam tedavi olur akıl sağlığına kavuşursun ya da tam 46 olur hastanede kalan ömrünü deli gömleği ile geçirirsin maya mili.

Allah şifa versin.
    Az insan çok huzur

6. yatırım danışmanı enflasyon %20lerin altına inince telekomlara olumlu bakarım demiş. Yorumsuz.

7.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    yatırım danışmanı enflasyon %20lerin altına inince telekomlara olumlu bakarım demiş. Yorumsuz.
    Yani enflasyon %20 altına indiginde, elimizdeki hisseleri almaya hazır bir kitle var demektir. O zaman sorun yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,232
    Merhaba Değerli Forumdaşlar,

Sizce Bist100 bu yılı nasıl kapatır?

Size uygun aralığı seçip, oy kullan butonuna bastık mı tamamdır.

Oyumuz memlekete millete hayırlı olsun.

Ayrıca bu başlıkta günlük Bist100 Kapanış tahminlerine katılım hepimize açıktır. Buyrun.:.

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=57694

Sayfa 881/890 İlkİlk ... 381781831871879880881882883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •