Sayfa 856/890 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

Yeni sezonun ceryanlı kuşu olabilir..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Son 5 dakikada 100000 lot alarak niye kaşındım ki.
    Twitter #Togg etiketinin gazına geldim.
    Bu saflığım tarihe not düşsün..
    Bile bile lades..

3.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Son 5 dakikada 100000 lot alarak niye kaşındım ki.
    Twitter #Togg etiketinin gazına geldim.
    Bu saflığım tarihe not düşsün..
    Bile bile lades..
    Ben çok kötü bir alım olduğunu düşünmüyorum. Bol kazançlar

4. Turkcell Enerji, Türkiye'nin dört farklı lokasyonunda gerçekleştirdiği öz tüketim modeline uygun güneş enerjisi (GES) projelerine yenilerini katarak devam edecek. Türkiye'nin en büyük veri merkezi olan Turkcell Ankara Veri Merkezi bünyesinde 800 kWp gücünde ek bir güneş projesinin kurulumu için çalışmalara başladık. Yeni yapacağımız ağırlıklı güneş projeleri ile kapasitemizi 2022 yılında 50 MW'a çıkarmayı hedefliyoruz.'

Kılınç, yakın zamanda müşterilerine Türkiyede yenilenebilir enerji kaynaklarıyla ilgili önemli bir müjde daha vereceklerini bildirdi.

İnşa ettiği güneş enerji projeleri sayesinde kazandığı tecrübelerle Turkcell Enerji'nin, yakın zamanda bu deneyimi sahaya taşıyarak, müşterilerine farklı finansman paketlerinin olduğu çözümler getirmek için de çalışmalara başladığını aktaran Kılınç, 'Uçtan uca proje kurulumu ve finansmanı sağlanarak müşteriler, kolay bir şekilde güneş projelerine erişebilecekler. Çok yakında bu konuyla alakalı detaylı bir lansman gerçekleştireceğiz.' ifadelerini kullandı.

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaber...altiyor/671524

aslında güzel potansiyel taşıyan bir iş, turkcell tüketiciye erişim,
    devasa operasyonel/finansman gücüyle bu işte yeni bir çığır açabilir
    Son düzenleme : mozel; 29-10-2022 saat: 15:05.

5. vay anam vay borsa nereden nereye geldi.

bist 30 da hisseler 3-5-10 kat gitti. bu hala geçen sene fiyatında. bir yıl boyunca süründürdü durdu. doldur boşalt 16 tl.ye bile düştü. Birileri beddua etmiş galiba TCELL hissesi alsın diye... togg falan fiyatına faydasızda, bu kadar kötü olmamalı idi...

6. Bu hisse ne zaman değerini bulacak biliyorum diyen yalan der, kimleri öğütmedi ki Turkcell değirmeni.
    İğneden ipliğe her şeyin fiyatı uçarken bunun aynı fiyatlarında kalması elbette anomali. Ticarette ve borsa da para anomaliden kazanılır elbet bunuda biliriz lakin bunlara ilave can alıcı nokta zamanlama faktörü var bilmek gereken. Esas mevzu bu.
    Artık tamam gider diye poz alıp bekleyen kim varsa canından bezdirip sırtından atmasıyla meşhur hissemiz.
    Az insan çok huzur

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Ben çok kötü bir alım olduğunu düşünmüyorum. Bol kazançlar
    Nasil bir manipülasyon var
    Iyiki ekran kapattım
    Sabah açılışta satsam 70000 lik zarar, akşam kapanışta 90000 kara dönmüş.

8.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Nasil bir manipülasyon var
    Iyiki ekran kapattım
    Sabah açılışta satsam 70000 lik zarar, akşam kapanışta 90000 kara dönmüş.
    Tcell tahtası farklıdır. O yüzden sert hareketlerde biraz sakin kalmak lazım. Zirveyi kırarsa arkanıza yaslanıp izleyin .ytd

Sayfa 856/890 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •