Sayfa 527/890 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Ben mi yanlış görüyorum, Turkcell NYSE(Amerika)de 4.99(+%4,61) mi? Dün ki kapanış 4.72 idi
    Pardon yanlış alarm. Güncellemeden açmışım

2. [QUOTE=Melesav;4917684]Pardon yanlış alarm. Güncellemeden açmışım[/QUbu 110 milyon lot hangi tarihe kadar satılacak bilginiz var mı...belli bir süresi var mı yani

3. IMTIS Holdings 110 milyon adet hisseyi hızlandırılmış talep toplama yöntemiyle sattı
    Hızlandırılmış talep toplama ve blok satış yöntemiyle yapılan satışa ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada IMTIS Holdings’in, hisse başına 15,25 TL fiyat ile satış anlaşmasına vardığı ve toplam işlem tutarının yaklaşık brüt 1.677,5 milyon TL olduğu belirtildi.

Satışın tamamlanması akabinde IMTIS Holdingsin Turkcell'deki doğrudan hissedarlığı yüzde 19,8 olacak. Hisselerin 12.11.2020 tarihinde takaslara geçeceği belirtildi.

4. abd de vadelileri -4.81 aşağıda sanırım...

5.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    IMTIS Holdings 110 milyon adet hisseyi hızlandırılmış talep toplama yöntemiyle sattı
    Hızlandırılmış talep toplama ve blok satış yöntemiyle yapılan satışa ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada IMTIS Holdings’in, hisse başına 15,25 TL fiyat ile satış anlaşmasına vardığı ve toplam işlem tutarının yaklaşık brüt 1.677,5 milyon TL olduğu belirtildi.

Satışın tamamlanması akabinde IMTIS Holdingsin Turkcell'deki doğrudan hissedarlığı yüzde 19,8 olacak. Hisselerin 12.11.2020 tarihinde takaslara geçeceği belirtildi.
    satış işlemi tamamlı demekki...yürüsün o zaman alla alla ne duruyor bu hala

6. 5 bin daha attım heybeye ne kadar rahatım siz niye bu kadar hesap yapıyorsunuz anlamadım sizce bu şirket buralarda kalır mı???

7.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    5 bin daha attım heybeye ne kadar rahatım siz niye bu kadar hesap yapıyorsunuz anlamadım sizce bu şirket buralarda kalır mı???
    Bende bugün en büyük alım dilimlerinden birini yaptım. Bereketi ile inşallah diyelim.

Sorunuzun cevabı ise gayet basit, çoğu vur kaç için geldi, sizi kartonsandan biliyorum. Orada uzun süre bekledik sabrımızın karşılığını fazlasıyla aldık. Bizim gibi sabırlı gerçek yatırımcı pek yok bu piyasada. Borsada tüm kazandıklarımı değeri olan, ucuz hisselerde bekleyebilme sabrıma borçluyum naçizane. Borsada gerçek kazancın başka türlü olmayacağını 26 yılın tecrübesi ile söyleyebilirim. Ancak dediğim gibi herkes 3 günde zengin olma para katlama derdinde. Adamlarında tek dertleri bu sapşikleri zengin etmekti tabi.
    Cahillik mutluluktur!

8. Aynen kardeşim borsa sabır işidir şimdi bakıyorum da karton almışlar 2200 den niye gitmiyor diyorlar daha nere gidecek bunlar hep açgözlülük kısa da köşeyi dönme derdindeler..Bakın ben kartondan 1 milyon kazandım burdan da en az 3 milyon kazanacağım..Ama bu tabi bir süreç zamanı gelince tekrar yazarız ha bu yarın veya haftaya olacak diye anlayanlar lütfen gidip kumar oynasınlar..

Sayfa 527/890 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •