Sayfa 865/890 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 6,913 - 6,920 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Hissede bilanço beklentisi olacak mı? Tcell yılın son çeyreğinde paket ve tarifelere zam yaptı bu zam ve yeni fiyatlı kontratlar yılsonu bilançosuna olumlu katkı yapacağını düşünüyorum. Bunun yanısıra son 3 aydır stabil duran dolar kuru şirketin maliyetlerini de sabit tutmuştur bu sebeple yılsonu bilançosunu iyi bekliyorum ama hissede bir yabancı satışı var diğer hisselere göre ttkom ve tcell olumsuz ayrıştı sanki sebebi ne olabilir

2. Hisse haftaya iyi bir giriş yaptı. Bilanço yaklaştıkça hareketlenmeler olacağını düşünüyorum. Togg ile ilgili kamu alım haberleri, süperonline ve bilanço beklentileriyle en azından endeksten pozitif ayrışabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by murat5535 Yazıyı Oku
    Hisse haftaya iyi bir giriş yaptı. Bilanço yaklaştıkça hareketlenmeler olacağını düşünüyorum. Togg ile ilgili kamu alım haberleri, süperonline ve bilanço beklentileriyle en azından endeksten pozitif ayrışabilir.
    Portfoyumde 2.siraya çıkarmıştım
    Bu kadar indir kaldır normal değil..

Milleti dökmek için yapmadıkları şey kalmadı.

Bakalım sonumuz ne olacak?

4.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Portfoyumde 2.siraya çıkarmıştım
    Bu kadar indir kaldır normal değil..

Milleti dökmek için yapmadıkları şey kalmadı.

Bakalım sonumuz ne olacak?
    Ttkom, tcell geçişi baya mantıklı olmuş.)

5.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Ttkom, tcell geçişi baya mantıklı olmuş.)
    Evet..
    Geçen hafta biraz sahol satıp ilave tcell almıştım.
    Ama çok komik bir karla sabancılara geri döndüm
    Bugün turkcellin artışına sevinemedim
    İnsanoğlu çok nankör

6. Bu kadar çok 40 ın etrafında dolandığına göre ya aşağı sert ya yukarı sert yapıp kıracak bir yöne ama bekleyelim. Bu haftada endeks satışları var. 40 civarında olmamız olumlu.

36.14 35.66 ve 34.98 destekleri mevcut.. günlükte 37.50 direnci dikkat çekici.. haftalık CRLN direnci 39.40
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8.  Alıntı Originally Posted by murat5535 Yazıyı Oku
    Bu kadar çok 40 ın etrafında dolandığına göre ya aşağı sert ya yukarı sert yapıp kıracak bir yöne ama bekleyelim. Bu haftada endeks satışları var. 40 civarında olmamız olumlu.
    Kağıdın batacağı bir buçuk ay öncesinden belliymiş.

45 gündür kimse tek satır yazmamış. Yazan da sert düşer şerhini düşmüş.

İçi Servet dolu koca sandık Anlı şanlı planlı Sert düşüşe davam.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 865/890 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •