Sayfa 497/890 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. tkfen ce tcell borsayı mahvettiler

2. Yaziklar olsun bu mudur. Yok efendim butun dunya bu kagittaymiş. Muhtesemmiş. Bu seviyeler daha neymiş. Vs. Vs. TVF nin el att8gi ciftlige cevirdigi. İhtiyac duydugunda kullanacagi bir para kaynagi oldu. O kadar. Yatirimci icin bir pozitif getirisi olacagini hic sanmiyordum. Ki oyle oldu. Yolunacak super bir sirket olustu. Zaten her gun ederine dogru son hiz gidiyoruz. Yazik. Yillardir bekleyen turk yatirimciya. Yabanciya acimiyorum. Buyuk fonlarin maliyeti zaten sifira yakindir.

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. açıkçası bir sermaye artırımı bekleniyord sanrım kasada para var ama bun yapmadılar

4.  Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Yaziklar olsun bu mudur. Yok efendim butun dunya bu kagittaymiş. Muhtesemmiş. Bu seviyeler daha neymiş. Vs. Vs. TVF nin el att8gi ciftlige cevirdigi. İhtiyac duydugunda kullanacagi bir para kaynagi oldu. O kadar. Yatirimci icin bir pozitif getirisi olacagini hic sanmiyordum. Ki oyle oldu. Yolunacak super bir sirket olustu. Zaten her gun ederine dogru son hiz gidiyoruz. Yazik. Yillardir bekleyen turk yatirimciya. Yabanciya acimiyorum. Buyuk fonlarin maliyeti zaten sifira yakindir.

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sallamasyon. Yok dünyanın 4 tarafından genel kurula gelmişler de, yok şöyle böyle. Sadece dilek ve temenni yazmış. Adam akıllı Hangi şirket temettu vereceği tarihi böyle haftalar öncesinden açıklayıp, hem temettu verecem diyip hem de 100kademe birden mal çıkar

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bugün genel kurula katıldım ve hazurun cetvelinde belirlenen asaleten vekaleten, kişi veya tüzelkişileri inceledim.
    irili ufaklı 716 hissedar katıldı.
    Üç beş değil 716 adet katılımcı.
    Peki bunlar kim? Türkiye'den bilinen holding, banka, sigortalar ve ben dahil on kişi toplam 50 katılımcı.

Dünyanın her köşesinden, her şehrinden, her köyünden, yenizellandasından amarikasından Kore'sinden İngiltere'sine kadar yüzlerce, banka, yatırım fonu, holding, sigorta şirketler ve finansman firmaları.

Bir iki değil Tam 666 adet kurumsal yabancı yatırımcı.
    Girin hazurun cetveline bakın, inceleyin,
    dünyadaki 666 yabancı kurumsal yatırımcı burda ne arıyor.

Üç kuruş düştü diye kızıp bağırdığımız şirkete dünyadan kimler ortak olmuş görün.
    Ben şaşırdım kaldım.

tam 666 yabancı kurumsal yatırımcı Turkcell e güvenmiş ve pay almış. Yorum yok. Nokta.
    Dilek ve temenni diye okudum geçtim. Acaba bu bahsettiğiniz 666 yabancı yatırımcımı 2gündür 3mil lot çıkan. 😏

6.  Alıntı Originally Posted by vali Yazıyı Oku
    Tcell in faaliyet raporlarını dikkatlice okuduğumda göze çarpan hususlar,

Çok hızlı network kullanıyor,santral ve yazılım sistemleri mükemmel,

Genel kurulda hisse devri onaylanması,şirkete çok büyük ivme kazandıracak,

Bütün hazırlıklar bunun üzerine yapılmış,

Satılmaya veya ortak almaya hazır 4 veya 5 tane şirketi var,

Bunlardan en önemlisi dünyada çok büyük yatırım yapılan Fintech,

Yani finansal endüstri,tcell deki karşılığı paycell şirketi,

Kısacası,şirketin içiinde milyar dolar değerinde şirketler mevcut,

En fazla 1 yıl içinde çok çok iyi yerlere gelecek bir teknoloji şirketi tcell..
    Değerli vizyon ve paylaşımlarınız için sizi kutlar ve teşekkür ederim kıymetli vali. Kadrolu ağlakların boş beleş yazıları arasında bu kıymetli paylaşımınızın arada kaybolmasına gönlüm razı olmadı.
    Cahillik mutluluktur!

7. Yıllarca turkceli bu fiyatlarda süründürüp yabancının hisse toplamasina maruz bıraktınız. Adamlar enayimi şimdi satsın altın madenine oturttunuz adamları. Şimdi ellerinden alalım diye uğraşın. Türk yatirimciyi düşünen yok.yabancinin skm.hoslarina gidiyor herhalde.vakiflar fonunun aldığı şirketler ne hikmetse düşüyor. Yatirimciya güven vermezse ben şüphe duyarım bu yapılanlar hanedanlik olacaksa cook yazık olur.

8. Sn. arpaci55’e niye yüklendiğinizi anlamadım? Zahmet etmiş genel kurulda gördüklerini aktarmış.
    Başkasına inanmıyorsanız keşke sizde katılsaydınız.
    Forum iyice ilginç bir hal almaya başladı

Sayfa 497/890 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •