Sayfa 485/890 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Doğru zamanda doğru fiyattan yapılan yatırım insana huzur verir. Yanlış zamanlarda yatırım yapar üstüne sürekli ekrana bakarsanız zaten tutunmanız imkansız. Ben bu hisseyi almak için tam 6 yıl sabırla bekledim! Sorunları vardı ve ciddi sorunlardı bunlar. Bu sorunlar çözülmeden hisse ne kadar ucuz olursa olsun yatırım yapılmazdı. Zaten bu sorunlar yüzünden ucuzdu. Sorunlar çözüldü, ucuzlukta zamanla ederine yolculukla ortadan kalkacak. Haaa ama iddia ediyorum bir tane bile yerli yatırımcı bu eder yolculuğunda bu trenin içinde olmayacak.

Hergün fiyat takip eden, ihtiyacı olan parayı bağlayan, yanlış zamanlarda alan, sabrı olmayanın zaten şansı yok. Yanlış zamanda alırsan sabredemezsin, her gün her dk fiyat takip edersen zaten bir an gelir taklaya gelirsin.

Şu an tcell de sorunlar çözüldü mü ? Evet çözüldü
    Hisse ucuz mu ? Evet ucuz
    Doğru zaman mı ? Evet doğru zaman

Bundan gayrisi fiyat takibini bırakıp işine gücüne bakmak. Arsa alsanız her saat ne oldu diye bakmazsınız ama hisse alınca her dk başı fiyat takip eder forumlarda yazar sosyal medya takip edersiniz!

Ama amaç kısadan parayı katlamak olunca böyle oluyor demi köftehorlar sizi
    Sende mi buradasın

Demek doğru kağıttayım. Ekran kapatamam zira vadem ekim sonu:-)

2.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    21 ekimde genel kurul var.
    Tek lotu olan bile genel kurula katılıp görüş belirtip oy verebilir.
    Fiziki olarak katılamayacak arkadaşlar e-genelkurul sistemi üzerinden katılabilir.
    Bu değişim aşamasında çok söylenecek olmasa da küçük yatırımcının da bu işlere duyarsız olmadığını göstermeliyiz.
    Herkesi genel kurula katılmaya davet ediyorum, şimdiden hayırlı olsun.
    Genel kurulda sormak istediğiniz soru varsa burda paylaşalım. Katılan arkadaşlar sıkıştırırız.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

3.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Genel kurulda sormak istediğiniz soru varsa burda paylaşalım. Katılan arkadaşlar sıkıştırırız.
    Genel kurul yaklaştıkça söz sahibi olmak isteyenler artacak. Öyle görünüyor ki İşi tesadüfe bırakmayacaklar.
    Haydi buyurun Tek lotun olsun hissedar ol hesap sor...

4. günaydın arkadaşlar ABD fiyatları da kıpırdanmaya başlamıştı ki trump kovid19 olmuş ama ben olumluyum cünkü bana göre imkb nin en ucuz hisselerinden sağlıklı kalın ...

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Genel kurul yaklaştıkça söz sahibi olmak isteyenler artacak. Öyle görünüyor ki İşi tesadüfe bırakmayacaklar.
    Haydi buyurun Tek lotun olsun hissedar ol hesap sor...
    20 ekime kadar böyle gider. Sonrasını bilmem.
    Aman genel kurula katılmayı unutmayın.

6. Türkcelin şu zamanda olması gereken fiyatı 10 usd dir.ama 15 li rakamlarda % iki üç yapınca sevinir olduk. 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 on üç senedir 8 ve 15 bandında olmak nedır kardeşım borsada bırtane dandık hısse alın gecmışıne bakın kac katına gıtmış yazıklar olsun ınsanları verılen hat uzerınden soy hıssede soy ne olacak bu gıdışatın sonu ondan sonra borsada uzun vade dıyorlar al sana uzun vade ne getırdı kıme ne verdı. Yazıklar olsun bu sırkete sahıplerıne

7.  Alıntı Originally Posted by hakbern Yazıyı Oku
    Türkcelin şu zamanda olması gereken fiyatı 10 usd dir.ama 15 li rakamlarda % iki üç yapınca sevinir olduk. 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 on üç senedir 8 ve 15 bandında olmak nedır kardeşım borsada bırtane dandık hısse alın gecmışıne bakın kac katına gıtmış yazıklar olsun ınsanları verılen hat uzerınden soy hıssede soy ne olacak bu gıdışatın sonu ondan sonra borsada uzun vade dıyorlar al sana uzun vade ne getırdı kıme ne verdı. Yazıklar olsun bu sırkete sahıplerıne
    Bunu sen görüyorsun, ben görüyorum ama uluslararası piyasa profları bu durumu görmüyor öyle mi?
    Yatırmışlar milyar dolarları boş ver bu da bizim kaybımız diyip yatıyorlar öyle mi?
    Vura vura topluyorlar vura vura. Malına sahip ol verme gavura.

8. 20 üstü rakamları düşünmeye baslayın, Yavancı fonların ilk gelecegi hisse bu, Genel krl yapılsın, görecegiz. Ytd

Sayfa 485/890 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •