Sayfa 756/890 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. ahhh ahhh ....... içimizden geçen kimdi bugün.. bu kağıt nasıl düştü bugün izleyen varmı .. gayet alıcılıydı faiz artırımına kadar.. ne oldu dayi nası düştü..

2. new york borsasında birkaç gündür işsizim bakıyorum daha iyi fiyatlara gidiyor iidi ne oldu doları düşürdüller.. şuan eşitlendi gibi. abi burada kimin eli kimin cebinde at izi it izine karışmış kim kimi koparıyor belli olmayan her türlü takla dümenin olduğu kim kimi sıkıştırırsa düzeninin sürdüğü bir yer..

inanılmaz yav dünyada böyle bişey yok abi.

3. Bilanço güzel,kar var,temettü var.son bir haftadır net alıcılı veeee.....
    Hisse düşüyor. Gülermisin ağlarmısın .

4.  Alıntı Originally Posted by ecos Yazıyı Oku
    Bilanço güzel,kar var,temettü var.son bir haftadır net alıcılı veeee.....
    Hisse düşüyor. Gülermisin ağlarmısın .
    Sorgulamayı bıraktım artık... Mantığın bittiği yerdeyiz...

5. Sinir uçlarıyla oynuyor.döve döve topluyor.çok başarılı.tebrik etmek lazım..
    16.25 üstü kapatmalı yarın haftalık..16 ın altı pahalı,üstü ucuz..ümidim devam ediyor..
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Sinir uçlarıyla oynuyor.döve döve topluyor.çok başarılı.tebrik etmek lazım..
    16.25 üstü kapatmalı yarın haftalık..16 ın altı pahalı,üstü ucuz..ümidim devam ediyor..
    Ytd

Deutche ve citi 20 gunde toplam 45 milyon lot...

Bir daha gosteremez,gosterirse ky abanir,tekrar silkelemek zorunda kalir dedigimiz fiyatlardan ustelik...

Para girisinde bugun 2. hisse...1. garan yuzde 3,ikinci sokm yuzde 5 primli...bizimkisi malum...

Bunun ismi mal toplamak degil,mala cokmek...

7. valla polyannalar her yerde. çok düştü 15.50 dan yükselişi bozdu. itki çıkamadı. polyannalarla dağda buluşmak üzere.. para girmiş hikaye..

benide aldattı derinliği kapattıracağım.. böyle birşey yok yav..

Sayfa 756/890 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •