Sayfa 271/890 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. TTkom ile ilgi yazıda altdaki gibi bir yorum yapılmış

" Diğer yandan Türk Telekom'a yakın insanlar ise şöyle bir yorumda bulunuyorlar;

Siyasetin Türk Telekom dan da elini çekmesi mümkün gözükmüyor. Bakınız Turkcell de bile durum ortada. Bankalar kendi yönetimlerini kurmaya kalksalar, profesyonel kadrolar oluşturulsa bile, içerdeki tamamı partinin adamı ya da akraba, hısım, eş, dost olan kişiler açıkta kalır. Bunun şu andaki siyasi yapı içinde oluru sanmıyoruz. Zaten herkez pek bir rahat. Kimsenin böyle bir kaygısı da yok. Hisseler bankalara devredilirken, "yönetime karışma, sadece paranı çıkarmaya ve finansal duruma bak demiş ve ancak öyle anlaşmış olabilirler"

http://t24.com.tr/yazarlar/fusun-sar...-ne-olur,20351

2. Turkcell kurucu ortaklarindan Murat Vargi, Turkcell'in cok cazip fiyatlara geldiginden, hisse oraninı artirma kararı almıs.
    Murat Vargi holding, Turkcell'in geldiği bi fiyat seviyesinin inanilmaz avantajli olduğunu öne surdü.

M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Çıkışı Perşembe ve Cuma yapacak diye tahmin ediyordum. Dün yapmayınca umudu kesmiştim ama bugün kapanışa doğru hareketlendi.
    11.30 a gelirse ufak bir çanak olacak ve 12 üzerine rahat atacak kendini grafiksel olarak.
    Haftaya yapacağı hareket temettü sonrası için haberci olacaktır.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Murat Vargi hisse 12 milyar dolarken sattığı hisseleri, şimdi 4 milyar dolarken yerine koyacağını açıklayınca zıpladı.
    Adamlar 8 milyar dolarlık yatirım yapmış, şirket 4 milyar dolarda komik tabi ki,

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267

HAFTALIK

6. Haftaya temettü var. Son hafta, bakalım nasıl davranacak. Yüzde 1 ekside başladık. Hayırlısı olsun. 10.66

yatırım tavsiyesi değildir.

7. Düşmek konusunda zorlandığını hiç görmedim.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Haftaya temettü var. Son hafta, bakalım nasıl davranacak. Yüzde 1 ekside başladık. Hayırlısı olsun. 10.66

Silkele silkele nereye kadar.. Bu hareketleri yapıp hisse fiyatını ne kadar düşürürse hisse o kadar zıplar... YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 271/890 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •