Sayfa 563/890 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Bende 24 yıllık müşterileriyim, 24 yıldır homurdansamda hizmet kalitesi ve en ücra yerde dahi çekim sağlaması sebebiyle vaz geçmedim. Zira benim işimde iletişimin kalitesi ve kesintiye uğramaması hayati derecede önemli. Diğer operatörlerin kalitesini de aldığım ikinci hatlarla deneme imkanım oldu ve kısa bir sürede hatlarını kapattım zira kalite çok kötüydü. Fiyat ucuz kalite berbat diğer iki operatörde. Tabi bizim kıyas ölçümüzü Turkcell yukarılara çektiği için doğal olarak diğer operatörlerin hizmet kalitelerini beğenme imkanımız yok. Ucuz etin yahnisinden o kadar oluyor, Ne kadar ekmek o kadar köfte! ticaretin her alanında bu böyle. O yüzden hiiiiiç ayak yapmayın. Hele hele traş hiç yapmayın.

Neyse 2020 itibariyle 24 yıllık müşteri ilişkimizi ortaklık seviyesine yükseltmemiz hasebiyle aldığım ilk temettüler ile 24 yılın tahsilatını da sevgili şirketim Turkcell den misliyle yapmış oldum, bu saatten sonra da uzun vadeli bir şirket ortağı olarak hizmet fiyata tabidir politikasının koyu bir savunucusu oldum ve ne kadar ekmek o kadar köfte diyor ve şirketimi destekliyorum. İşine gelmeyen başka kapıya gider, zaten gitmişsiniz de bari ayak kürek yapmayın delikanlı gibi dürüst olun hehehe. Haydi byeeee hehehe
    Son düzenleme : Serkalgo; 05-12-2020 saat: 11:28.
    Cahillik mutluluktur!

2. borsanın uyuz eşeği tcell 10 yıldır 10 ile 15 arasında gider gelir, huyunu bilip oynayan kazandı yatırımcı kaybetti, tek kelimeyle adına ismine yakışmayan bir fiyatta! YTD

3. Balon gibi patladı, artık nerede fren yapar Allah bilir

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 0.31kuruş temettü veriyo millete. Ama al-satı bilene her hafta temettü veriyor 🙂

5. Uzun vadeli yatırım kağıdından ziyade trade kağıdı. Fazla beklentiye girmemek lazım

6. Tcell halen dökme döneminde...Bu dönem çok uzun sürdü patlamada o denli yüksek olacak...Ama biz görür müyüz bilemem...

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hisse biraz yükselse millet lanet okuyup dökülecek zaten
     Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Tcell halen dökme döneminde...Bu dönem çok uzun sürdü patlamada o denli yüksek olacak...Ama biz görür müyüz bilemem...

8.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Tcell halen dökme döneminde...Bu dönem çok uzun sürdü patlamada o denli yüksek olacak...Ama biz görür müyüz bilemem...

Yaklaşık 1milyar200mil lotun dışarda olanı, toplasan 100mil lot ya çıkar ya çıkmaz. Onun da yarısı +%5 yapsa çoktan verir gibi. Fonlar görüldüğü üzere yüklü girmiyor. Yabancı dediğinizin çoğu, şirketin ortaklarındaki paylar. Başka bi sıkıntı var. Dertleri trade ile hisse çevirmek. 15.80-15.25aralığında, temettüsü sizde kalsın diye 110mil lot gözü kapalı satış yedi bu tahta. Bu tahtanın şu anki derdi dökmek değil, ama tek umudu olası bir satış. Malum bu aralar trend Katar muhabbeti. Başkaca da gitmesi için çok da bi sebep yok. Dökmeye gelince de zaten mal ellerinde

Sayfa 563/890 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •