Sayfa 352/890 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Büyüklük büyük parayla olmuyor vizyon lazım.. Ama size saygı duyuyorum benim para miktarımı zihin yoluyla tahmin ettiniz süper güçleriniz var.. bol kazançlar size
    Sayın sertol benim zihin yoluyla para tahmin gücüm asla olamaz. para ile imanın kimde olduğu belli olmaz demişler.
    Ben sadece benim gibi(ben de küçük müyüm büyük müyüm bilmiyorum) küçük yatırımcıların artık bu hisseyi fark ettiğidir.
    benden başka kimsenin olmadığı İlgisiz bir topikti artık canlansın de mi?
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Temel yapısı güçlü olan bir hisseyi kimin aldığı çok önem arz etmez ky alır alır 15 de kimse kalmaz ky dan speklerin oyunu bitmez onlara güçde yetmez sadece bilgine araştırma şevkine güvenmekle sabırla galip gelme imkanımız var. Saygılar..
     Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sayın sertol benim zihin yoluyla para tahmin gücüm asla olamaz. para ile imanın kimde olduğu belli olmaz demişler.
    Ben sadece benim gibi(ben de küçük müyüm büyük müyüm bilmiyorum) küçük yatırımcıların artık bu hisseyi fark ettiğidir.
    benden başka kimsenin olmadığı İlgisiz bir topikti artık canlansın de mi?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Temel yapısı güçlü olan bir hisseyi kimin aldığı çok önem arz etmez ky alır alır 15 de kimse kalmaz ky dan speklerin oyunu bitmez onlara güçde yetmez sadece bilgine araştırma şevkine güvenmekle sabırla galip gelme imkanımız var. Saygılar..

Ben spek olsam sürerim yukarı. Sonrada gelene veririm. 16-17 aralığı. Sanırım spek çok güçsüz kalmış.
    YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Nazdrovya Yazıyı Oku
    Ben spek olsam sürerim yukarı. Sonrada gelene veririm. 16-17 aralığı. Sanırım spek çok güçsüz kalmış.
    YTD

Güzel baraj kuruyorlar ama gol kaçınılmaz.. YTD

5. Bu ky, by spek vs. kendi kayıpları için senet sahibinin kafasından uydurduğu mitlerdir. Forumlara bakın hep bitiyle kavga eden gönderilerle doludur, lafım meclisten dışarı kimseye hitaben yazmıyorum genel durum bu maalesef.
    Ey spek beni yenemeyeceksin. Malımı elimden alamayacaksın. Yabancı asla kaybetmez, yerli yatırımcı hep para kaybeder. Şuradan şunu alsam şu kadar para kazanmıştım, uzun vade kazandırır vs. halbuki enflasyon fırsat maliyeti vs. koysa durum tam tersidir.

Gerçek olan tek şey vardır o da şirketin ettiği kar, yatırımcısı ile bunu paylaşması ve şirketi iyi yönetmesi. Kalan herşey zırvadan ibarettir. Tabi geleceği ve ileri karı tahmin etmesi çok çok zor olduğu için hayali kahramanlara saldırmayı tercih eder.
    2007'de 5,1 cent olan borsa bugün yani 13 sene sonra bile 2 cent etmiyorsa ve doların fırsatın maliyetini de üzerine koyunca durum daha da vahim bir hal alıyorsa başka bir lafa gerek yoktur.
    Aynı şekilde 2000 senesinde 20 milyar dolara halka arz edilmiş, yabancılar yani koskoca by'ler tarafından kapışılmış Turkcell şirketi o zamandan bu zamana onca müşteri artışı ile 5 milyar dolar ancak ediyorsa da yine başka lafa gerek yoktur.
    Bu yazı yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.
    “invest only if you would be comfortable owning a stock, even if you had no way of knowing its daily share price.” ― Benjamin Graham

6. Günün konusu yerli otomobil. Hem de elektirikli hem de büyük kapasiteli.
    Kapı pencere kaporta lastik cant ı geç. onlar sıradan üretim herkes yapıyor .
    Böylesine teknolojik bir üretim için temelde ne lazım.
    Kaliteli oksijensiz bakır ve yazılım. İşte borsanın yıldızları bunlar olacak.
    spek halt etmiş burası metemteks mi? 20 milyar dolarlık şirket 5 milyara düşmüş. türkcel de işler çok mu kötü ki?
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Diğer togg üyelerine veriyorlar tcell yine olumlu maşallah.. onca teşvik açıklandı sabah bence döktürme gibi..

8. Tarihi bir gün. Aracın temel özelliği yazılım üzerine. TURKCELL başrollerde ..

Sayfa 352/890 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •