Special Days Image
Sayfa 545/890 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Bankalar yüzde 40 prim yaptı be ******** kağıt. Onlar düşebilir. Sen çıktın mıki. Onlarla aynı hareketi yapıyorsun. Daha da kimse ovmesin bu kağıdı. Binlerimiz ziyan oldu. Zararımız çok büyük. Dalga geçer gibi. Uçacak kaçacak yazmayınız. Şerefsiz kağıt. Ortak sayarım bu harekete. Yeter artık. Bizim de sabrımız bı yere kadar

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Önden düşmeye baya hevesli paçavra. Endekse direnir diye düşünmüştüm. Maalesef hal ortada

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    110 milyon lotun 60 milyonu sağa sola dağıldı, çaycısı çorbacısı etlisi gediklisi kolcusu kolpacısı ve hepsinin ortak özelliği yerli olmaları ki bunun altını çiziyorum yerli mal taşıyamaz bu tahtada. Bu dağılan 60 milyon malı ecnebi toplamadan yani konsolide etmeden her kademe direnç. Her kademeye bu 60 içinde ki huzursuzlar gelip mal vermek istiyor, haliyle patinaj.

6 sene bu işin çözülmesini bekledim, 6 aydır da mallarımı ala ala 1 lot dahi eksiltmeden pamuklara sarıp gır gır makara beklemeye başladım, bu yıl bu son satıştan dolayı konsolidasyon öngördüğüm için hiçbir beklentim yok, kısmet olursa ay sonunda alacağım temettümü bu yılın karı sayacağım. Allah ağız tadıyla yemeyi nasip etsin.

Diyeceğim o ki; Çay çorba Kıbrıs esnafı daha çok ağlar buralarda, sabah akşam da uzun vadeci ayağı yapar. Ulan uzun vadeci adamın günde 10 posta yazması ne ola ki, yersen yem sanayii a.ş ..20 lirayı günün birinde geçtiğinde hiçbiri kalmayacak

Çaya devam

Arpa tarlasına asit yağmuru yağan böyle günlerde tcell i bir başka seviyorum. Dökülecek çok arpa gidilecek çok yol var. Çaya devamke
    Son düzenleme : Serkalgo; 23-11-2020 saat: 18:59.
    Cahillik mutluluktur!

4.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku

Arpa tarlasına asit yağmuru yağan böyle günlerde tcell i bir başka seviyorum. Dökülecek çok arpa gidilecek çok yol var. Çaya devamke
    Kendi içinizde çelişkili buldum ben sizi. Bu yıl hareket beklemiyorsanız niye satıp 8-12 ay sonra almıyorsunuz? Sonuçta bir hareket olmayacak ya vadelide % 16-17 almak varken neden bekliyorsunuz?

5. Borsa düşer düşer, artar yine düşer.

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Fitch, Turkcell'in uzun vadeli ulusal kredi derecelendirme notunu "AA+(tur)"dan "AAA(tur)"a yükseltti, görünümünü "Durağan" olarak korudu

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Şirketimizin uzun vadeli ulusal kredi derecelendirme notunu "AA+(tur)"dan "AAA(tur)"a yükseltmiş; görünümünü "Durağan" olarak korumuştur. Şirketimizin uzun vadeli yabancı para cinsinden kredi derecelendirme notu "BB-" ve görünümü "Negatif" olarak teyit edilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/889645

7. Bu kağıt ta ciddi ama çok ciddi problemler var. Ama biz bilmiyoruz ne olduğunu.

8. 15 gün sonra temettü dağıtacak bir kağıt. Biri çıkıyor 120 milyon satıyor. Hemde 15 liradan. Yabancılar yüzüne bile bakmıyor. Kağıda bakıyorsun. Dehşet kar ediyor. Sorun ne olabilir ki. Varlık fonu bir ihtimal. Aklıma başka birşeyde gelmiyor bu kadar güvensizlik yaratacak.

Sayfa 545/890 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •