Sayfa 689/890 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

Yanılmıyorsam, bugün BOFA sabah seansında açığa bastı, öğleden sonra da VAKIF ile TACİRLER amcamı köşeye sıkıştırdı. Çünkü seansın bitmesine 1 saat kala döndü sattıklarının çoğunu geri aldı. 16.69 ortalama ile verdiklerini 16.97 ortalama ile yerine koydu. Bu arada, bu bilanço hareketine benziyor gibi. Demekki sağlam gelecek.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

2. Şerefsiz BofA 3 gündür tüm malı satıp üstüne bugün
    1 küsür milyon lot açık yaptı
    Anasını sevdiler ama bugün
    Keyif verdi düştüğü durum
    Daha çok keyif veren ise elinde tahtayı her gün manipüle ettiği malını aldılar
    Şerefsiz seni cehenneme kadar yolun var
    İnşallah sağlam bir bilanço ile ralli başlarda arkasından bakakalırsın
    Seni adi mikrop seni
    Az insan çok huzur

3.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Yok size değil
    Şahina mıdır şahin k mıdır her neyse ona
    Sizi keyifle okuyoruz
    Sanırım artık yavaş yavaş bunuyorum. Yine bir yanlış anlamaya kurban gittim ve boş yere bir sürü zaman harcadım cevap yazmak için.

Her neyse, artık şu mali tablolar ve finansal rapor açıklansa da merakımızı gidersek.

Son bir yıl içerisinde mali tabloları en erken saat 18.28 en geç saat 18.59 da yayınlamışlar. Sanırım bildirim yoğunluğundan dolayı KAP'ta bir haber kuyruğu oluşuyor ve bildirimler yükleme saat önceliğine göre sırasıyla yayınlanıyor.

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...hizmetleri-a-s
    Son düzenleme : Burutay; 19-02-2021 saat: 18:51.

Beni de yanlış anlamış.
    Sorun yok.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/911162

Mali Tablolar KAP yoluyla açıklandı.

Tabii ki bu kadar kısa bir analiz oldukça anlamsız ve şeytan daima ayrıntıda bir yerde gizlidir ama herkes fasılasız mali tablolarda önce "net kar" rakamının ne olduğuna ve ilaveten bu rakamın bir önceki yıla göre hangi oranda arttığı ya da azaldığına bakar ve eğer enflasyon oranının üzerinde bir kar artışı varsa şirketin karlılığını reel olarak artırmış olduğundan söz eder. ( Eğer bu mukayese dolar bazındaki rakamlar esas alınarak yapılacak olursa durum tabii ki farklı olacaktır ama pandemi koşullarının hakim olduğu ve bir çok şirketin kar yerine zarar açıkladığı ve özvarlıklarının önemli bir kısmını yitirmiş olduğu unutulmamalıdır.)

TCELL'in 2020 yılının bütününe ilişkin karı 4.237.086.000 TL olup bu durum şirketin karını bir önceki yıla (ki 3.246.487.000 TL idi) göre 990.599.000 TL tutarında ve % 30,51 oranında yani açıklanan resmi enflasyon oranının yaklaşık iki katına yakın bir oranda artırmayı başarmış olduğunu göstermektedir.

"Bundan iyisi Şam'da Kayısı"

İyi hafta sonları...

Uyarı Notu: Bu bir yatırım tavsiyesi olmayıp sadece şirketçe açıklanmış bir veri ve makul bir finansal gerekçeye dayalı olarak yatırım yapılan hisse hakkında kişisel kanaat belirtilmiştir.
    Son düzenleme : Burutay; 19-02-2021 saat: 19:21.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    İyi bilanço

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 689/890 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •