Sayfa 270/890 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Şu an temettü öncesi spek in insafinda hisse. Temettü öncesi bile artmayip ters köşe yapabilirler izlenimi doğdu ben de. Bazi hisselerde denk geldim çünkü. Temettü den 1-2 hafta sonra çıkış olur. Sabreden kazanir.
    Bist 30 un en sağlam hisselerinden ve alışık olunmayan hareketler bunlar. Elbet normale dönecektir. Zarara mal vermeyin.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Tcell in bu kadar satış yemesinin nedeni iktidarın Tcell yönetimine de karışıyor olması olabilir mi acaba.

3. Yüzmilyonlarca lira işlem hacmi olan, Amerika borsasında işlem gören Tcell de spect olamaz.Uluslararası fonlar canını okur bu hissede oynamaya kalkanın.

4. Ben 2008 senesinden beri superonline fiber uyesiyim 10 yıldir aynı abone parası ödüyorum .yani 65 lira. 10 yildır gram artmadı.
    Turkcell niye hisse fiyati artmiyor, anladıniz mi...

M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Spek den kastiniza bağlı. Her hisseyi yönetenler olur. Aselsan i 47 lerden bu seviyelere indirene de keza Tcell i 15 lerden buralara çekene de spek denir. Hisseyle verilere göre değil de istediği gibi oynayana yani.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by VardiyA Yazıyı Oku
    Tcell in bu kadar satış yemesinin nedeni iktidarın Tcell yönetimine de karışıyor olması olabilir mi acaba.
    Bu yerli ve milli söylemleri bana da aynı şeyi düşündürüyor

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 10.44 üzeri tutunabilirse ikili dip sonrası güzel hareketler gelebilir

8.  Alıntı Originally Posted by ogon Yazıyı Oku
    Bu yerli ve milli söylemleri bana da aynı şeyi düşündürüyor

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Turklerin Turkcelldeki hissesi yüzde 50 nin çok altinda.. buna ragmen katakulliye getirip turkler yonetmeye devam ediyor. Alicengiz oyunu oynaniyor, gercekte Rus alfa şirketi çounluk.

M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 270/890 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •