Sayfa 652/999 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Dolartl az daha yükselir buralardan belki ..Sonra sert bir düşüş bekliyorum.Teknik olarak böyle olması lazım .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hakkaten ha ağustos eylül de düşecek diyen sen miydin..
    O zamanlar avatar ın farklı mıydı??

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Eski yazılarım duruyor kayıtlarda .6.30 lardan beri düşecek diyordum birileri 10 lira olacak derken,dolarınızı kiralık kasaya koyun derken..

3. Kusura bakmayin off-topik bir soru belki birisinin tecrubesi varmis.

Ben kac bin dolar akbanktan hesap actigim subeden (ankara) aldim nakit. dun parani baska banka (istanbulda) yatirmak isterdim. bir kac yuz tanesi sahte degil ama sorunludur kabul edemiyoruz dediler!! sahte olmadigi bellidir ama cirkin paradilar! hatta makine saydi ve dogruydur. zaten bankadan alandada makine dogru gosterdi ama ben kontrol etmedim cunku insanlar hepsi sana bakiyorlar o arada neyin var yok!!
    Simdi, ne yapmaliyim? dolarlar bir kismi 1996 ve bir kismi 2006 dir ama tarih bakimindan soyledirler sorun yok.
    malesef sehirlerde farkli ankaraya gitmeyecegim kac ay.

4. 2M+

İşBank 32-91 gün 20.25
    İşBank 92-122 gün 20.50

Vakıf 32-45 gün 20.50

YKB 28-31 gün 20.50
    YKB 32-45 gün 20.40

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Fxgrup diye bir forum sitesi vardı .Forexcilerin takıldığı .bileniniz varmıdır yada orda yazan

6.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Kusura bakmayin off-topik bir soru belki birisinin tecrubesi varmis.

Ben kac bin dolar akbanktan hesap actigim subeden (ankara) aldim nakit. dun parani baska banka (istanbulda) yatirmak isterdim. bir kac yuz tanesi sahte degil ama sorunludur kabul edemiyoruz dediler!! sahte olmadigi bellidir ama cirkin paradilar! hatta makine saydi ve dogruydur. zaten bankadan alandada makine dogru gosterdi ama ben kontrol etmedim cunku insanlar hepsi sana bakiyorlar o arada neyin var yok!!
    Simdi, ne yapmaliyim? dolarlar bir kismi 1996 ve bir kismi 2006 dir ama tarih bakimindan soyledirler sorun yok.
    Banka verdiyse banka almalı öyle şey olmaz .İtiraz et shangil ..
    Ankaraya gelirsen tekrar haberim olsun tanışalım

Denizden oran soran varmı?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,914
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Kusura bakmayin off-topik bir soru belki birisinin tecrubesi varmis.

Maalesef Türkiye'de böyle bir gerçek var. Dolarda azıcık yırtık, yıpranma vb varsa kabul etmeyen çok banka ve döviz büfesi var. Amerikada ve diğer ülkelerde en harap ve eski görünümlü dolarları dahi her yer kabul ediyor. Başka banka şubelerini deneyin diyebilirim ancak.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 652/999 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •