Sayfa 100/999 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Tamam anlaşıldı
    Bizim senle kafamızın uyuşması hiç mümkün değil...
    Sen emekçi karşıtı bense ezilenlerin/emekçilerin dostuyum...

Pazarcı esnafı nasıl bir "çakallık" yapıyor bizimle paylaşırmısınız?
    Terazinin ayarı ile mi oynuyor?
    Yaşlılara para üstü verirken sahtekarlık mı yapıyor?
    Hileli ürün mü satıyor?
    Söyle nasıl çakallık yapıyor?

Buyur beni/forumu ikna et senden özür dileyeceğim...
    Edemezsen seni "emekçi düşmanı" ilan edeceğim...

Halkın sağlıklı beslenmesi için bu soğukta it gibi titremek pahasına işini aksatmayan PAZARCI EMEKÇİ lerine BİN SELAM OLSUN....

saygılar/başarılar
    Türkiyede bir esnafın üc kagıtcı olma olasılığı oldukça yüksek. Yüksek enflasyon dönemlerinde ahlaksızlık zirve yapıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Erdogan bugunlerde yine yeniden konusmaya basladi. Dolar da hareket yakindir. Bir de su mb ye catti mi tamamdir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Reis artık merkez bankasını ve trumpı hedef almıyor...Yeni düşman belli karaktersiz esnaflar. Bu secim kazandırır ona. Patlıcanın kilosu 15 tl olamaz kardeşim.

3.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Türkiyede bir esnafın üc kagıtcı olma olasılığı oldukça yüksek. Yüksek enflasyon dönemlerinde ahlaksızlık zirve yapıyor.
    Esnaf ı savunmadım....
    Pazarcı esnafını savundum....
    Buyur sen ispat et pazarcı esnafının çakallık yaptığını senden de özür dileyeceğim...
    Yokkkk edemezsen seni de "emekçi düşmanı" ilan edeceğim...

Bu Dudu ve Martin gibiler kazanırlarken kapitalist,harcarlarken eşitlikçi/sosyalist olurlar...
    Parayı kazanırken en çok onlar kazansın isterler ama harcarken mümkünse başkaları/satıcı hiç kazanmasın isterler...
    Ohhh ne ala dünya...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Reis artık merkez bankasını ve trumpı hedef almıyor...Yeni düşman belli karaktersiz esnaflar. Bu secim kazandırır ona. Patlıcanın kilosu 15 tl olamaz kardeşim.
    Haklisin. Surekli bir dusman mutlaka bulunuyor. Su anketler ciksin hele. O zaman Reis i daha iyi anlariz. Adam bir sekilde olumsuzluklari lehine cevirmeyi basariyor. Bakti anketler kotu yine bir sey bulur

Ama su bir gercek ki hicbir sey yapmasa da, hattw zulum etse bu ulkede yine kazanir.

Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Mersinin nemli soğuğu insanin icine işliyor. Ankaranin -10 derecesini Mersinin aksam saatlerindeki 5 derecesine tercih ederim..gündüz idare edebilir, iklimin durumuna göre..ocak ayında bulunan biri olarak tavsiye etmem.
    Memosa gider yeriz tantunimizi o vakit unuturuz butun cirkinlikleri, sogugu ve donmanin vermis oldugu o hazin izdirabi.

6.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Esnaf ı savunmadım....
    Pazarcı esnafını savundum....
    Buyur sen ispat et pazarcı esnafının çakallık yaptığını senden de özür dileyeceğim...
    Yokkkk edemezsen seni de "emekçi düşmanı" ilan edeceğim...

saygılar/başarılar
    Ben direk bi meslek grubunu hedef almıyorum. Genel olarak ahlak seviyesi düşük. Eline imkan verilsin, herkes birbirini düdükler..Esenyurt hep istanbul sitesinde 143 brüt(75 net) 2+1 dairenin aylık aidatı 572 TL. Kazıga bakar mısın ? 75 neti 143 brüt diye geciriyor bu da yetmiyor brütten 4 TL gömüyor. Duble kazık. Eline imkan ver, triple kazık cakar: D

1400 konut var. 1400*572 TL*12 = 9.6 Trilyon

10 yıl buradan aidat toplasa 96 Trilyon

Bunu koca holding Tekfen yapıyor...Tekfen böyle gömüyorsa, pazarcı esnafını düşünemiyorum.

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Ben direk bi meslek grubunu hedef almıyorum. Genel olarak ahlak seviyesi düşük. Eline imkan verilsin, herkes birbirini düdükler..Esenyurt hep istanbul sitesinde 143 brüt(75 net) 2+1 dairenin aylık aidatı 572 TL. Kazıga bakar mısın ? 75 neti 143 brüt diye geciriyor bu da yetmiyor brütten 4 TL gömüyor. Duble kazık. Eline imkan ver, triple kazık cakar: D

1400 konut var. 1400*572 TL*12 = 9.6 Trilyon

10 yıl buradan aidat toplasa 96 Trilyon

Bunu koca holding Tekfen yapıyor...Tekfen böyle gömüyorsa, pazarcı esnafını düşünemiyorum.
    Guzel bir ornek. Thanks a lot.

8.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Kimse yokmu anlatsin lutfen?
    bildiğim kadarıyla anlatayım eksikleri başkası tamamlasın. . özet geçersem.
    1-aracı kurumlardan veya bankaların yatırım bölümlerinden hesap açtırmalısın.
    2- türev ürünler risk bildirimleri ile ilgili kağıtları da imzalayıp .
    3- cari hesaptan viop hesabına parayı aktararak faiz oranları gecelik değişmekle birlikte ertesi günü hesap cetvelinde nema adı altında paran yatmış olacaktır.

bazı aracı kurumlar cari hesapta kalan parayı (viopa takasbanka atmasan bile) fon alarak değerlendirmektedirler.
    bunun için senin temsilcine sözlü talimat vermen gerekebilir. ama kendinde fon alıp satabilirsin. sadece dikkat et fonu alış ve satış süresi t günde olsun. hızlı hareket edersin.
    bazı aracı kurumlar ise carideki paranın(belli bir miktarın üzerinde ise örn 1000 lira ) fon almak yerine belli bir faiz oranı uygulamaktadırlar. ama ne oran verirler dersen ? takasbanktaki orandan daha aşağı bir faiz oranı alırsın derim.
    bazısı ise boştaki paranı değerlendirmez bile .
    bu aralar sadece takasbank için bile hesap açtırmalı bence.

%24 faizi şu an fibabanktan alıyorum. geçen cuma son gün oranlar güncellenmeden hesap açıp 60 gün %24 faizi garantiledim.

takasbank saklama payı alıyor bunun tam ne kadar olduğunu bilmiyorum. hesaplamadım. geçen bir arkadaş yazmıştı.
    dikkat edilecek şey aracı kurum olsun veya banka vasıtası ile hesap açtığında senden ekstra ekran ücreti kesmesinler .
    kullanmayacağın şey için para ödememelisin.
    niyetim takasbankta paramı değerlendirmek demek en mantıklısı.
    yada daha iyi bir yol gösterecek bir bankacı aracı kurum çalışanı vardır.

Sayfa 100/999 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •