Sayfa 146/999 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. VERGİ KAÇAKÇISI. Şarkıcı adam ayda 1000 TL kazandığını söylemiş. Ayıp.

Berkay: Arkadaşlar 1000 TL gelire takılmışsınız ama onu benim neden söylediğim ortada. 1000 TL kazanmadığımın herkes farkındadır. Öpüyorum, bunlara takılmayın, geçin gidin

Duruşmada kimlik tespiti yapılan Turan, aylık gelirinin 300 bin euro olduğunu söylerken, şarkıcı olduğunu belirten Şahin ise 1000 lira aylık geliri olduğunu ifade etti. Anadolu Ajansı (AA) konuyla ilgili ilk haberinde Turan'ın aylık gelirinin 300 bin lira olduğunu aktarmıştı.

https://tr.sputniknews.com/amp/turki...kavga-durusma/

2. Twitter da maliye bakanlığına ihbar etmişler. Muz cumhuriyetinde yaşamıyorsak bu dallamanın çok büyük vergi cezası alması lazım!

https://mobile.twitter.com/sputnik_t...56712589893637

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    VERGİ KAÇAKÇISI. Şarkıcı adam ayda 1000 TL kazandığını söylemiş. Ayıp.

Berkay: Arkadaşlar 1000 TL gelire takılmışsınız ama onu benim neden söylediğim ortada. 1000 TL kazanmadığımın herkes farkındadır. Öpüyorum, bunlara takılmayın, geçin gidin

Duruşmada kimlik tespiti yapılan Turan, aylık gelirinin 300 bin euro olduğunu söylerken, şarkıcı olduğunu belirten Şahin ise 1000 lira aylık geliri olduğunu ifade etti. Anadolu Ajansı (AA) konuyla ilgili ilk haberinde Turan'ın aylık gelirinin 300 bin lira olduğunu aktarmıştı.

https://tr.sputniknews.com/amp/turki...kavga-durusma/

3. Kinaye yaptım dedi az evvel (Ardanın hava atmasına kızmış mahkemede) FOX HABER de Fatih PORTAKAL ın haberinde...

4.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Merhaba blue70,

lüks hotel konusunda epey meraklıyımdır,

belek voyage, maxx royal, sueno deluxe gibi yeni resort olacak, sahili kum olacak, herşey dahil olacak

bu kriterler ile dünyaya baktığımızda, bunlara uyan

maldivler, şeyşeller, dubai, turks and caicos var

buralar belek resortlar ile aynı fiyatta hatta dubai geçiyor bile fiyatta

AMA uçak işi bozuyor 4-5 bin lira uçak masrafı çıkıyor ek olarak, maldivler ve şeyşeller için.

---

puntacana, varadero'da hoteller belek e göre ucuz ama belek'in yemek kalitesi, hotel kalitesi, yenilenmiş bina yok
    Üstad madem meraklısın şöyle söylim .Phuketde ödediğin paranın hakkını alamıyorsun.Dolardan dolayı bu ucuz ülke bile bana pahaşı gelmeye başladı .
    Doğası ,kumu ,masajı vs haricinde bizim Belek otelleri üstüne otel tanımam.Burdakiler 5 ise Rixos 7 ,Max Royal 8 yıldız derim .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by ozzyken Yazıyı Oku
    phuket dedilerde içim cız etti
    yıl 2008 neredeyse yeni yeni keşfediliyor burası
    dolarları cebime koydum 100 doları gören önümüzde eğiliyodu.1 lira 28 baht felan ediyodu sanırsam
    yok böyle bi cennet dedim.heryer sudan ucuz.
    1 ay kaldım yedim içtim gezdim çok cüzzi bir para harcanıştım.
    eeee dile kolay şimdi neredeyse 6 katı değer yitirmiş paramız.
    herşey ateş pahası işin kötü tarafı artık tüm insanlar biliyor burayı.ne günlerdi o günler.nerden nereyeeee
    Şu anda malesef öyle değil ..Fiyatlar aynı ama bizim dolartl kuru işi bozuyor

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    2014 seçimler
    adana MHP-AKP yüzde 65 de
    balıkesir MHP-AKP 70
    bursa MHP-AKP yüzde 65

Bu 3 ilde de CHP 25-28 lerde..

antalya ve ankara da yakınlar..

bu 3 ilde chp nin alma ihtimali nerede ise sıfıra yakın öyle diyim

ankara yı bile "bence" kaybedecek CHP..
    Balikesir ya da Bursayi bilmem ama Adana yi Zeydan Karalar in kazanma ihtimali yuksek. Bu secimde adaylar onemli. Sozlu cok sevilen bir baskan degil, ama zeydan herkesin sempatisini kazanmis bir baskan.

Haziranda cumhur ittifaki yuzde 46 millet ittifaki ise yuzde 40 aldi. Bu secimde hdp aday gostermiyor ve kurtler zeydana verecekler oylarini.

Sozlu gerek mhp de gerekse akp de tartisilan bir isim.

Zeydan in kaybetmesi surpriz olur.

Bursa da yaris kafa kafaya gider. Balikesir i hic bilmiyorum.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Malesef her defasinda cok daha iyi goruyorum ki yurtdisinda ne paramizin degeri var ne de pasaportumuzun.
    Kopek kadar degerimiz yok.
    Vizesiz girebildigimiz yerler kimsenin pek gitmek istemeyecegi ulkeler.
    Avrupa aktarmali ucuyorum.
    Tek aktarmaya simdilik ses cikartmiyorlar da cift aktarma olursa Schengen bolgesinde, vizesiz ucaga koymuyorlar.
    Bu ayrintiyi atlamisim, ucaga almadilar tekrar bilet almak zorunda kaldim gecen defa donusde.
    Yasim biraz daha genc olsa gider ikinci bir ulkeden bir vatandaslik isine bakardim.
    Syg,

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    4-5 gündür yurtdışındayım.Phuket tarafı.Malum Turistik bir yer ve ingilizi,arabı,çinlisi ,amerikalısı rusu dahil bir çok kişi ile tanıştık oturduk sohbet ettik ..
    İçerde durum kötü gözüküyor bende dahil hergün ne olacak bu ülke diyorum ancak burdaki insanlara bizim ülke size dışardan nasıl gözüküyor ne düşünüyorsunuz dediğim zaman aldığım nerdeyse tüm cevaplar gurur verici idi .Hızlı gelişen ülke,güçlü ülke,büyük devlet diyenleri duymak ilginçdi .

İki farklı yorum, kafam karıştı. Şimdi dünya liderimiyiz biz? Diriliş?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    İktidar güzellemelerini git başka yerde yap...
    Algı operasyonu çekmene izin vermem..
    Kendisi muhalifmiş miş de ama dışardan görünüşümüz gelişen,güçlü,büyük devletmiş.
    Ba ba ba nasıl da algı operasyonu çekiyor...
    Nasıl da insanların aklını karıştırmaya çalışıyor?

Sana onun tam tersini söyleyen binlerce yabancı gösteribilirim ama bunlar benim için önemli değildir...
    Kriter değildir...

Benim için önemli olan

1)Gini katsayısında neredeyiz?Daha mı iyiyiz daha mı kötüyüz?
    2)Pisa testinde tüm branşlarda kaçıncıyız?
    3)Yıllık yayınlanan makale/alınan patent sayısında neredeyiz?
    4)Kişi başı milli gelir sıralamasında neredeyiz?
    5)İnsan hakları/demokrasi de sınıf atladık mı?
    6)Bir öğretmene düşen öğrenci,bir doktora düşen hasta sayısında dünya sırlamasında neredeyiz? vs vs

Ben bunlara bakarım
    Gerisi hava civa...
    O onu demiş de bu bunu demiş de
    Bırakın "bik bik" yapmayı...

saygılar/başarılar
    Dediklerinin çoğu doğru amma dışardan imajımız yükselen değer ..
    Bir tek suudi arabistanlı biri katar sayesinde ekonominiz ayakta diye imalı konuştu.
    Bak senle seçim konusunda aynı fikirdeyim chp istanbul Ankara alacak bu sefer .
    Mart sonu erken secim konuşulmaya başlanacak Türkiyede.
    Ama bu gördüğüm doğruyu söylememe engel değil .Benim tarafım Türkiye.Ne sağ ne sol hepsi kendi menfaatinedir sonuçta .

Sayfa 146/999 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •