Sayfa 203/999 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Bende diyorum turkiyede neden AIDS patladi
    Abi bırak bu köpekbalığı aids bilmemne korkularını. Atın ölümü arpadan olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,076
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    mezarlık için pazarlık yapmaya gerek yok neresi boşsa oraya atsınlar ankarada 600 tl civarı belediyeye veriyorsun en fazla 3k da mermeri tutuyor millet bu mezarlık işini iyice abarttı lahit şeklinde anıt gibi mezarlık yapanlar var !
    Alirsan para ile almazsan bedava derler.
    Korkma kimse acikta kalmaz, elbet bulurlar gomecek bir yer.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Ayda 10.000-15.000 tl kredi kartı harcaması iyiymiş...3000 tl bonus para kazanmak için...O kadar harcama yapma bonus kazanmasan da olur zaten...Alışveriş manyağı olmaya da gerek yok...
    ayda 10 15 bin harcamaya yillik 2000 tl parapuan kazanmak mumkun degil kazanamazsınız .yazan sallamis ..cok dustu puanlar ..ha ne olur bazi banka uygulamalarında puanlar seyahat ve ucak bileti harcamalarında değerleniyor.misal 100 tl para puan varsa bilet alirken 200 tl olarak hesaplaniyor.

4. Bu nasil forum yahu makro ekonomi başlığında traş bıçağı, mezarlar,Kredi kart avantajları vs konuşuluyor. Çöp olmuş bu konu.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Iki paket 4 lu gillette fusion proglide 5 bicakli aldim 99 yerine 60 lira verdim paketine migros'da.
    Tahtakale ve internettekilere guvenemedim.
    Syg,
    iyi yapmissin ..ben bu yasa geldim mach 3 kullanmadim bir kere migrosta kampanyavardi 5 liraya aldim bir kartus bir makine...cok hosuma gittti sakalim da gur degil 15 kere oldum yag gibi güdiyor dedim bu nasil is ...sonra 18 li mach3 aldim hepsiburadadan kampanyada ..aha bir taktim 5.cide basladi keserken cekmeye sakali korlenmis yani ...rezalet yani gillette nin bile demek böyle dandigi oluyormuş.

6. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Ne güzel bizim mezarlıkların yıllık aidati var her sene sonunda ödüyorsun aile mezarlık parasını .

Kredi kartına 9 taksit bile yapıyorlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Ben baktim da göremedim.ne günü başlıyor
    Alkol reklamı yasak o yüzden duyuru yapılmıyor sanırım Salı günü diye duydum

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Traş bıçağından elde edeceğiniz bi kaç 50 lira ,kredi kartından alacağınız bonus vs ,şu kart böyle bu kart derken harcayacağınız vakti güzel şeylere ayırın .Hayat kısa zaman çabuk geçiyor
    Bu psikoloji ile ordan elde ettiğiniz 3-5 karları doktora vermek zorunda kalmayın ..
    Takmayın hayatı bu kadar .Hersey olacağına varır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bizim de paraya ihtiyacimız var ama

Sayfa 203/999 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •