Sayfa 4/999 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    Omega0607 nickli beyin özürlü
    dolar yükselir dolarcı
    borsa yükselir borsacı oluyorsun
    burası mevduat başlığı borsa ile ilgileniyorsan milyon tane başlık var oraya alalım
    bıktık artık gelip senin dolar ve borsa reklamı yapmandan
    Byccx kardeşim ben traderim .Şu anda borsa ve mevduatdayım.Bir ara euro aldım sattım .Dolar düşerse yine alırım .Altın 200 lerin altına insin alayım diyordum 201 liradan döndü kaçırdık.Özetle tek mevduat yapmam şu ortamda parayı eritiyor mecburen çeşit yapıyorum yoksa borsa kral,dolar pehlivan demiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Belediye Meclis üyeliği seçiminlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?
    En doğru sonucu bu soru verir kanaatindeyim..
    Çünkü belediye meclis üyeliğinde direk partiye atıyorsun oyunu,kaçarı yok
    Hisse.Net/Anket başlığında böyle bir anket açılmasını öneriyorum
    Bakalım son durum ne?
    Hisse.Net kullanıcılarının kahir ekseriyeti "Atatürkçü/solcu/muhalif" dir,sizi yanıltır diyorsanız,bundan önceki hisse.net anket sonuçlarını hatırladığım için ben bir takım çıkarsamalarda bulunabilirim
    Bundan önceki Hisse.Net anket sonuçlarına göre TR geneli sonuçlarına çok yaklaşmışdım...
    Yeter ki doğru modellemeyi kurun ve objektif olun...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

3. Bankalarda 32 gün vadeli hesap oranlarında 2 ila 3 oranında faiz indirimi yapılmış. Geçen aya göre. .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,965
     Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    80.000 dolara şekerbank 4.50% veriyor ama parayı nakit istemiyorlar
    Cash para olursa oran düşüyormuş.
    Cash paranın bankaya maliyeti oluyormuş...MB 1% masraf alıyormuş bankadan...
    Bu da yeni çıktı galiba...MB para kazanmanın yolunu buldu....
    Swift yaparsanız bankaların kucağına düşüyorsunuz..
    Nakit taşıyayım derseniz MB kucağına !!!!!
    Nereye dönerseniz dönün farketmiyor....
    Nereye donersen don kicin yine arkada kalir diyosun yani..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. 17 Ocak Perşembe 13:24 BAKAN ALBAYRAK: ENFLASYON YILI 2019 HEDEFİNİN ALTINDA TAMAMLAR

% 15-16 ????

6. Bakan Albayrak, "Son dönemde oldukça başarılı hazine ihaleleri gerçekleştirdik. Faizlerde önemli düşüş trendini sağladık. Bu hafta yaptığımız ihaleler bunun en net göstergesi. Çok ciddi bir faiz düşüşü yaşadık. Ocak ayında 27'ler seviyesinde olan bir yıllık tahvil faizi bu 15'indeki ihalede 18,98'e düştü" dedi. Albayrak, enflasyonla mücadelede firmaların daha fazla destek vermesini isterken, marketlerde istedikleri fiyatları göremediklerini açıkladı.

- Borçlanmada hem ihtimal çeşitliliğini sağlayacağız hem de borçlanma maliyetlerini aşağıya çekeceğiz. Enstrüman çeşitliliğini arttırma noktasında çok yakında Japon Yeni cinsinden samuray bono ihracı ile alakalı görüşmelere başladık. YEP'te önümüzdeki bir kaç yıl potansiyel büyümemizin biraz altında büyüme beklenti ortaya koyduk. Önceliğimiz ekonomideki kırılganlıkları bertaraf etmek.

Samuray bono

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Belediye Meclis üyeliği seçiminlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?
    En doğru sonucu bu soru verir kanaatindeyim..
    Çünkü belediye meclis üyeliğinde direk partiye atıyorsun oyunu,kaçarı yok
    Hisse.Net/Anket başlığında böyle bir anket açılmasını öneriyorum
    Bakalım son durum ne?
    Hisse.Net kullanıcılarının kahir ekseriyeti "Atatürkçü/solcu/muhalif" dir,sizi yanıltır diyorsanız,bundan önceki hisse.net anket sonuçlarını hatırladığım için ben bir takım çıkarsamalarda bulunabilirim
    Bundan önceki Hisse.Net anket sonuçlarına göre TR geneli sonuçlarına çok yaklaşmışdım...
    Yeter ki doğru modellemeyi kurun ve objektif olun...

saygılar/başarılar
    Ankara ve istanbulda chp ittifakı kazanır bu sefer ..Ankarada Mansur yüzde 100 alır .Akp nin adayı çok zayıf kaldı.İstanbul yüzde 80 ihtimal veriyorum .İzmir zaten belli .
    Seçim sonrası İmf yerine erken secim konuşuyor olabiliriz.Çarsı karışacak yine ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Burgan 15.000 EURO için 32 güne %1,5 HSBC ise %1,75 teklif etti.
    Avro için Kuveyttürk'ü öneririm. Senin Bankan (QNB'nin enparası gibi) hesabım var. Swift yapmak istemezseniz, nakit miktarı herhangi bir şubeden yatırabilirsiniz. 32 gün oranı 2,46%. Ama uyarayım; 1 gün valör işliyor. Hatta her yenilenen vadelide 1 gün valör işliyor. Hesaplama yapıp kıyaslarsınız https://basvuru.seninbankan.com.tr/Other/Calculation
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

Sayfa 4/999 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •