Sayfa 401/999 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mkdmkd Yazıyı Oku
    Bana 19,85 veriyor.Gıcık oldum şimdi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben icerigine giremedim başvur demek gerekiyor ancak ana param haftaya dönecek. Garantide para tutmuyordum senelerdir, yeni musteriler icin ekstra sanırım

2. Şu ana kadar hemen her bankada hesabım var ama burgan bank eft hızındaki yavaşlığa hiçbir bankada şahit olmadım. Yarım saatten fazla eft işlemi olabiliyor hem de kayıtlı ve hızlı işlemlerim menüsünden yapmama rağmen.

Sizde de aynısı oluyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    garanti den bir hesap açtırasım geldi, ama herkese değilmiş anladığım kadarıyla vazgeçtim.
    Reklam yapmis gibi oldum, genel olarak para bulundurmuyorum.eft ucretli..belki tek kursunluk kullanırım..

4.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    öst nin %56 getirili olduğunu nereden gördüğünüzü merak ettim linki varsa koyar mısın?

ÖST toplam fonun BİNDE 1.1 i kadar korkulacak büyüklükte değil yani.İçinde eser miktarda öst olmayan ppf ler de var onlardan birini de alabilirsiniz, tercih meselesi.Ben seçim öncesi ya da sonrası olumsuz bir dalgalanma olursa kamu bankalarından birinde olmayı tercih ettiğim için Vakıf 6.fon tercih ettim.Ziraatinkinde öst yok onu tercih edebilirsiniz.
    Memorex demek istediğim özel sektör tahvil oranının fon içindeki payının %56 olduğudur. Ki; bu tahvillerin hangi şirketlere ait olduğunu bilmiyoruz. Bir de yarın bu özel şirketlerden biri ödeme güçlüğü içine düşerse, bu riski direkt olarak üstümüze almıyor muyuz? Yani riskini de düşünmek gerekir. Bol kazançlar.

http://vakifportfoy.com.tr/vk6-vakif...piyasasi-fonu/

Sizin aldığınız fon bu değil mi?

5.  Alıntı Originally Posted by kaleci Yazıyı Oku
    Banka batarsa fonu neden batmasın.
    Ayrıca fonlar TMSF güvencesinde değiller.
    Fonla monla uğraşacağınıza, fon gibi güvencede olmayan nkolay bonoyu deneyin. Mevduat karşılığı 23.82

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

6. Arkadaşlar alacağınız fonun getirisi önemli ama; fonun içeriğinde ne var? riski nedir? o da çok önemli. Örneğin içinde hisse senedi var mıdır? Ya da içlerinde sadece repo, devlet ve özel sektör tahvili, döviz mi var? Kısacası fonun içeriğini incelemeden aldığınız riski bilmeden fon alınmaz. Bir zamanlar konuyu çok incelemiştim. Almış, satmıştım. Kısacası bir şeyin aslı varken ikincil piyasası aynı getiriyi sağlamaz. Örnek: Hazine bonosunu direkt almak mı daha çok kazanç sağlar, yoksa bir fon içindeki getirisi mi? Bol kazançlar.

279k blr gunluk 6 bolu piyasa fonu gunluk 173 TL getırısı olmus.

8. İng turuncu orani artirdimi,dusurdumu bugun arkadaslar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 401/999 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •