Sayfa 503/999 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Varyemez Amca Yazıyı Oku
    bankalar faiz oranlarını düşürmeye devam ediyor, Odeabank oksijen hesap TL'yi %19.5'3 USD'yi de %3.75'e indirmiş... Bu durumda TL'de kalmanın hiçbir cazibesi kalmadı reel getirisi negatif olacak yıl sonunda...
    20.5 den 6 ay iyiki bağlamışım diyorum bu oranları görünce

Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Ben 2 aya kadar tekrar yukselis bekliyorum, ytd. Bu baglamda aglamazsiniz ama sevinmezsinizde

Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Şu anda Burgan dijital'de 91 güne kadar %20.5, daha uzun süre için %20 veriyor, en iyi oran bu sanırım.
    Sen 6 aylık bağlamakla en iyisini yapmışsın kesinlikle.

Ben HongKong'da çalışıyorum, burada USD faizi %3.5, stopaj ise %10. Vadesi dolsun transfer edeceğim buraya, Türkiye'de yerleşikleri sömürüyorlar resmen

Alıntı Originally Posted by Enflasyon Yazıyı Oku
    Sitesinde 32 gün 20.50 gözüküyor şu an

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/b...e-mevduat.aspx

Herkese iyi çalışmalar dilerim
    1 milyon için 19.50 gözüküyor

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla

5.  Alıntı Originally Posted by Varyemez Amca Yazıyı Oku
    Şu anda Burgan dijital'de 91 güne kadar %20.5, daha uzun süre için %20 veriyor, en iyi oran bu sanırım.

Ben HongKong'da çalışıyorum, burada USD faizi %3.5, stopaj ise %10. Vadesi dolsun transfer edeceğim buraya, Türkiye'de yerleşikleri sömürüyorlar resmen
    Sn.varyemez amca hongkong ile ilgili biraz bilgi verebilirmisiniz .3-4 gün gezme dolasma için iyimidir ,neler alınır,gezilecek yerleri varmıdır .tavsiye edermisiniz kısaca

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,808
     Alıntı Originally Posted by Varyemez Amca Yazıyı Oku

Burada ikamet ediyorsaniz yani burada vergi mukellefi iseniz yurtdisinda elde ettiginiz faiz geliri burada beyana tabii, stopaj ile kurtaramazsiniz.. Burada beyan eder 15-35% arasi gelir vergisi cikar ve bundan orada odediginiz stopaji mahsup edersiniz..

Detaylar icin:

www.gib.gov.tr

Syg,

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Burada ikamet ediyorsaniz yani burada vergi mukellefi iseniz yurtdisinda elde ettiginiz faiz geliri burada beyana tabii, stopaj ile kurtaramazsiniz.. Burada beyan eder 15-35% arasi gelir vergisi cikar ve bundan orada odediginiz stopaji mahsup edersiniz..

Detaylar icin:

www.gib.gov.tr

Syg,
    Bakmadim ama cifte vergilendirme onleme anlasmasina tabidir diye tahmin ediyorum.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Ben 2 aya kadar tekrar yukselis bekliyorum, ytd. Bu baglamda aglamazsiniz ama sevinmezsinizde

Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Mayıs ayında açılacak 6 aylık vadem var 24.75 ten bağlamıştım %3 stopaj... artarsa 1-2 ay içinde artan orandan dönen parayı bağlarız sıkıntı olmaz..

Sayfa 503/999 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •