Sayfa 504/999 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Varyemez Amca Yazıyı Oku
    Şu anda Burgan dijital'de 91 güne kadar %20.5, daha uzun süre için %20 veriyor, en iyi oran bu sanırım.
    Sen 6 aylık bağlamakla en iyisini yapmışsın kesinlikle.

Ben HongKong'da çalışıyorum, burada USD faizi %3.5, stopaj ise %10. Vadesi dolsun transfer edeceğim buraya, Türkiye'de yerleşikleri sömürüyorlar resmen
    6 ay 20.5 Vakıfbank uzun sürede en iyi veren (bilindik) banka sanıyorum..

2. Evet Başkan Erdoğan müjdeyi verdi : Nisan ayı ile birlikte beklenen o muhteşem REFORMLAR için düğmeye basılıyor...

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar: 'Nisan ayıyla birlikte...'

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/so...likte-41125502

Kafestekilere duyrulur...

Bu Kadar açığın bir kerelik numaralarla halledilmesi imkansız...

Bankada parası olanlar
    Borsada malı olanlar
    Evi İşyeri Arsası olanlar
    Bakalım ne gibi ekstra yükler bindirilecek...

3.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Evet Başkan Erdoğan müjdeyi verdi : Nisan ayı ile birlikte beklenen o muhteşem REFORMLAR için düğmeye basılıyor...

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar: 'Nisan ayıyla birlikte...'

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/so...likte-41125502

Kafestekilere duyrulur...

Bu Kadar açığın bir kerelik numaralarla halledilmesi imkansız...

Bankada parası olanlar
    Borsada malı olanlar
    Evi İşyeri Arsası olanlar
    Bakalım ne gibi ekstra yükler bindirilecek...
    Hiç bişey olmaz .Olan yine garibana olur .Pırlantanın vergisinin ,yat mazotunun sıfır olduğu bir ülkede zengine kimse dokunmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocalarim
    Bu dolar denen illet beni yordu
    5.27 ortalamam vardi ama excel im acaip iyidir. Orada formul kurdum faizde kalsaydi aldigim dolar faizi vs hepsini carptim boldum ortalamam 5.34 e cikmis.
    Yani ben 2 aydir faizde kalsaydim daha karliymisim hem maddi hem manevi
    Bu dolar icten ice yiyor adami
    Daha once 11 de uyuyan ben bakin saate ayaktayim. Kapanis degeri bekliyorum. Ben dolarinda benjonumda...kesinlikle yt dir. Saglik acisindan. Yerde yatttigim bel agrilarindan hic bahsetmedim daha dusunun.

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hocalarim
    5.27 ortalamam vardi ama excel im acaip iyidir. Orada formul kurdum faizde kalsaydi aldigim dolar faizi vs hepsini carptim boldum ortalamam 5.34 e cikmis.
    Daha once 11 de uyuyan ben bakin saate ayaktayim. Kapanis degeri bekliyorum. Ben dolarinda benjonumda...kesinlikle yt dir. Saglik acisindan. Yerde yatttigim bel agrilarindan hic bahsetmedim daha dusunun.
    Yeni bandın tabanı 5,30 oldu. Dert etme bence. Sattıktan sonra arkasından bakakalıncada sattığına pişman eder bu adamı. En iyisi hiçbir şey düşünme. Yavaş çıkış hareketlerin sonunda muhakkak yukarı bir mum bırakır. O zaman dolardan kurtulma vaktidir.

6. ziraat bankasi 34 gun %20.25

7.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Hiç bişey olmaz .Olan yine garibana olur .Pırlantanın vergisinin ,yat mazotunun sıfır olduğu bir ülkede zengine kimse dokunmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    istesede bu kalemlere vergi koyamaz

neden dersen pirlanta veya tonlarca yata yakit alaak adam hoop yan komsu ulkelere gider oradan alir

ama otomobili olan vatandas pasa pasa sınır icinden alacak

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hocalarim
    2 kuruş içinmi bu kadar sıkıntı.

satın o zaman en fazla on günde çıkartırsınız.

5 e falan düşse demek

ne halde olursun

Sayfa 504/999 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •