Sayfa 509/999 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hocalarim
    Bu dolar denen illet beni yordu
    5.27 ortalamam vardi ama excel im acaip iyidir. Orada formul kurdum faizde kalsaydi aldigim dolar faizi vs hepsini carptim boldum ortalamam 5.34 e cikmis.
    Yani ben 2 aydir faizde kalsaydim daha karliymisim hem maddi hem manevi
    Bu dolar icten ice yiyor adami
    Daha once 11 de uyuyan ben bakin saate ayaktayim. Kapanis degeri bekliyorum. Ben dolarinda benjonumda...kesinlikle yt dir. Saglik acisindan. Yerde yatttigim bel agrilarindan hic bahsetmedim daha dusunun.
    kaç dolar için bu sıkıntıyı çekiyorsun merak ettim

2.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Ben de 6 Aylık 26.50 ile bağladığım için şükrediyorum. Kaldı 2 ay. 2 ay daha kafam rahat.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kasım da benim bağladığım 24.75 siz baya iyi bağlamışsınız hangi bankadan yaptınız işlemi?

3. 30 kasım öncesi stopaj avantajı olduğu dönemde çok yazıldı/çizildi bu topikte...Uzun bağlayın diye...Değerlendirebilene/faydalanana ne güzel...

4. Moody's Yaşar Holding A.Ş.'ye verdiği, 250 milyon USD tutarındaki tahvil için--cAA1 kıdemli teminatsız tahvil notunu geri çekmiş...

Gardımı aldım.
    %50 USD
    %50 TL ile secimi secim fiyatlamalarını bekliyorum piyasada. (YTD)
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post6673528

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    kral hareket yapmışsınız. ben 24,5 3 ay bağlamıştım. haftay dönüyor, ne yapmalı? biraz dolar, biraz yatırım fonu, biraz aktif nbono, biraz da altın alıp sepet olayına mı girsem, yok yine mevduat mı yapsam bilemedim
    Yerinizde olsam kesinlikle mevduat yapmazdım. Paranın bir kısmı ile PPF (şu anda oranlar 23 ile 24 arasında), bir kısmı ile AKTIFBONO (şu anda sanırım 24 civarında MK) bir kısmı ile de ALTIN almak daha mantıklı olur. Hisse mi

8.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Kasım da benim bağladığım 24.75 siz baya iyi bağlamışsınız hangi bankadan yaptınız işlemi?
    HSBC Istanbul’daki Fındıkzade şubesi

Sayfa 509/999 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •