Sayfa 636/999 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ben genelde dolar cikarken degil duserken mudahale ederim. Ornekle aciklayayim. Simdi dolar 5.37 ye geri cekilir. Ben girerim. Sabahinda dolar 5.10 olur. Yukselirken hic girip zarar etmisligim yoktur: )

Hocam dolardan ciktikta para ON da. Bak gor bu hafta 1 veya 2 puan duser bu faizler. Cok haklisin bu ay evi alirim ya krediler 0.98 e duser ya da ev fiyatlari cakilir. Sizde nasil bilmiyorum bazilari ekonomi konusunda cok sanslidir. 1 e alir 5 e satar ama bende genelde tersi oluyor 5 e alip 1 e zor satiyorum...nasipppppp
    O konularda şanslıyım abi. Her aldığım ev, araba, motor neyse kapora verir vermez eklemişimdir listeye. Çok düzenli hesap tutarım, şansımda şimdilik yaver gitti hep1551949312413.jpg

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Yok...Senin yapman gereken şey...Bağcılarda, Esenlerde, Sultanbeylide mahalle arası bir ev alıp orada yaşamak...Çok ucuz...
    Ertugrul abi
    Fakiriz diye ezmen mi lazimdi??????? Bizim de hakkimiz degil mi havuzda yikanmak?

Ayrica memleket Ankara
    Mamak sincan felan mi onerirsiniz?

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ertugrul abi
    Fakiriz diye ezmen mi lazimdi??????? Bizim de hakkimiz degil mi havuzda yikanmak?

Ayrica memleket Ankara
    Mamak sincan felan mi onerirsiniz?
    Yok yav herkesin kesesi kendine ve herşeyin de bir bedeli var diyorum...Ve ayrıca herkes te haddini de bilmeli evet...

Ben de o özellikteki bir sitede kirada ve + 381 TL aidat vererek ve 2003 model bir araba kullanarak yaşıyorum...

Angarayı o anlamda çok iyi bilmiyorum...Bilenler bir semt önerebilir sana...

4. viop teminat mk 21.39% günlük

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Çok havalı...O kadar büyük portföyüm var ki...Yönetici tuttum Adını bile bilmediğimiz bir sürü enstrümanı da koydun mu oooovvv havası daha da katlanıyo...

DOW bile çökmeye başladı hava bozuyo orda da sonunda...Çak VIOP ta BIST endeks short u arkana yaslan bekle işte...Bundan iyi poz mu var...
    Isi bilene yaptirmak lazim. Paranla rezil olmaya gerek yok.

Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    O konularda şanslıyım abi. Her aldığım ev, araba, motor neyse kapora verir vermez eklemişimdir listeye. Çok düzenli hesap tutarım, şansımda şimdilik yaver gitti hep1551949312413.jpg

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Niye bu kadar sik araba degistiriyorsun?

7. Tı1 mk 22.29% günlük
    23.35% 24 günlük

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Niye bu kadar sik araba degistiriyorsun?
    Galericidir kendi çapında...Tükkanı olmasa da bu işi yapan çok kişi var...Alıp biraz makyajlayıp satan...

Sayfa 636/999 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •