Sayfa 742/999 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by tades Yazıyı Oku
    Pişmemiş bir patlıcan alın o zaman sizden almazlar,müşteriden almayacaklarda kimden alacaklar hayır kurumumu işletmeler
    Patlicanda yeri var almagina
    Pendik yenisehir bizim mahalle guzel patlıcan 4.5 tl
    Isterseniz resim gondererim
    Belkide tanzimdir

2.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Fatura ödemelerinde ücret almayan kredi kartı yok diye biliyorum.
    Varsa söyleyin bizde o kartı kullanalım.
    Yapı kredi world almıyor uzun zamandır kullanıyorum

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Merhaba,
    Enpara almıyor.
    İyi pazarlar dilerim.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,090
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Enpara almıyor.
    İyi pazarlar dilerim.
    Enpara kredi karti vermedi bana ben de kustum gittim QNBFinans'dan aldim hem de aidat almama sarti ile..
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Enpara kredi karti vermedi bana ben de kustum gittim QNBFinans'dan aldim hem de aidat almama sarti ile..
    Syg,
    Merhaba,
    Sayın Dudu bey bana da TEB vermedi. Sanırım sorun önceki kredi kartlarının limitleri toplamının belirlenen bir rakamı aşması. Eğer önceki kredi kartlarınızdan kullanmadığınızı iptal eder veya limitlerini düşürürseniz alabiliyorsunuz. Maaş hesabı olduğu için ben TEB'den almadım. Maaşları başka bankaya geçirince sorun oluyor kart ücretini alıyorlar.
    Saygılar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,090
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Sayın Dudu bey bana da TEB vermedi. Sanırım sorun önceki kredi kartlarının limitleri toplamının belirlenen bir rakamı aşması. Eğer önceki kredi kartlarınızdan kullanmadığınızı iptal eder veya limitlerini düşürürseniz alabiliyorsunuz. Maaş hesabı olduğu için ben TEB'den almadım. Maaşları başka bankaya geçirince sorun oluyor kart ücretini alıyorlar.
    Saygılar.
    Benim derdim de bu, isbank maasi benden aldin gittin derse ve ucret almaya baslarsa her seyden, mesela kredi kartlarindan...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Benim derdim de bu, isbank maasi benden aldin gittin derse ve ucret almaya baslarsa her seyden, mesela kredi kartlarindan...

Syg,
    Maalesef alıyorlar. Maaş hesabı evlilik gibi bir şey banka ile. Ben Enpara ve İşbank harici kart kullanmıyorum. İkiye düşürdüm Enparanın sanal kart uygulaması, puanı vs. olsa İşbank'ı da iptal ederim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    World eko ve ykb kartları her türlü faturadan ücret alıyor...

https://www.worldcard.com.tr/worldu-...diger-ucretler
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 742/999 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •