Sayfa 722/999 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Varyemez Amca Yazıyı Oku
    Bu yorumunuzun benzerini de bazı Almanlar oradaki Türkler için yapıyor...
    Haklılar? Ne işi var Türk 'ün Almanya'da, verelim Suriyelileri alalım Almancilari ( kimse kabul etmez o ayrı )

2.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Ödemesinde görürüm nzoru
    neden ödemeyecek özel sektör bonolarına bir sürü para yatıranlar banka bonosundan neden korkar ?

3.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    viop teminatın getirisi bile daha iyi.
    viop hesabı açıp teminata para atmak için 1 gün geçmesi gerekiyor diyorlar doğru mu acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by Enflasyon Yazıyı Oku
    neden ödemeyecek özel sektör bonolarına bir sürü para yatıranlar banka bonosundan neden korkar ?
    Geçen sene Bi sürü firma ödeyemedi.. Tabii ülke gündemine gelmedi.. Nzor zorlu holding mi?
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ölü faiz işinden sıkıldım. Bir sorunu paylaşarak, daha önce tecrübe eden varsa görüşünü öğrenmek isterim.

120 bağımsız bölümden oluşan tek blok binada merkezi ısı sistemi olup, kalorimetre üzerinden tüketim okunarak maliyet çıkarılıyor. 3 yıldır bu şekilde giderken bir kişi çıkmış '' efendim ben 300 tl. öderken , 100 - 125 tl. ödeyenler var. 15 derece kuralını çiğniyorlar, dairelerindeki vanaları kapatıyorlar ki düşük para ödüyorlar. Bir metrekare alanın 15 derece ısıtılması için gereken kaloriyi bularak daire metrekaresi ile çarpınız ve asgari ödemesi bu olsun '' dedi. Hiçbir yönetici bu işin altından kalkamaz. Ara daire var, köşe, çatı, zemin var.güney cephe var. Hiç vana açmasa bile daire 17 derece olan yer var. Adam tutturmuş hesaplama yöntemini değiştirmezseniz mahkemeye gideceğim diye.

Bu işin bir emsali var mı ?
    Adam doğru söylüyor. Kalorimetreli daireler petekleri bizim sitede 2 den aşağı indiremiyor. İndirdiyse sistemde görülüyor. Ücreti 4 den ödüyor. Bizdeki kural böyle. Belki bizimki de yanlış ama kimse iki kuralıda çiğnemiyor. Yanlışlıkla bira veya sıfıra indiren olursa cezai ücret ödüyor tam yakmış gibi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Crunch Yazıyı Oku
    Merhaba arkidişler,
    Taptaze aldığım sıcacık düz vadeli mevduat oranını sizlerle paylaşmak isterim:
    İşbankamızdan alınmıştır oranımız.
    Vade: 32 gün
    Tutar: 500bin üzeri
    Nitelik: temdit
    Oran: %20
    Herkese selamlar
    Sizin 100 de 20 si bile bende olsaydi is bankasin beklemek yerine kendim is yapardim daha karli!

7.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Ödemesinde görürüm nzoru
    Günlük bonoyu uygulamadan istediğim gibi bozup eft yapabiliyorum. Kim ödemiyor?

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Geçen sene Bi sürü firma ödeyemedi.. Tabii ülke gündemine gelmedi.. Nzor zorlu holding mi?
    Hocam daha gecen hafta bana atar yapiyordunuz sifir finansal okur yazarlik diyordunuz simdi nkolay esprisini anlamiyorsunuz zorlu holdingmi diyorsunuz birde aktifbank gibi bir bankanin odeme yapmayabilecegini dusunuyorsunuz bune yaman celiski polemik olsun diye demiyorum.

Yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.

Xiaomi Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 722/999 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •