Sayfa 281/999 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,998
    Hsbc taze oran
    20% TL ye
    3.50-3.75% arasi Usd, miktara gore degisiyormus.
    Yarin dusecek mesaji gelmis bu arada, herhalde 0.25-0.50% daha duser dediler..
    Paranin adresi bist mi ne?
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Enflasyonda gıda terörü denilmiş. Kimdir bu gıda teröristleri? Kim neresinden uyduruyor böyle şeyleri?
    dün imamoglu halde gezerken bi halci kendini tanıtırken'' meyve ve sebze tefecisiyim'' diye kendini tanıttı...belkide terörist odur...
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

3. 2001 krizinden sonra dolara bu denli gecis olmusmuydu tam rakamlari bilmiyorum ancak tarih tekerrur edecekse ki o zamanda 1.8 lerden yillarca 1.25-1.5 arasinda surunmustu dolar tabi yerli politikalardan ziyade parasal genislemeler nedeniyle olusmustu dusuk kur, su an oyle bir ortam yok ancak yine de full dolara gecmek riskli gozukuyor gecen sene bu zamanlarin faizine gore gorece tl mevduat fena gozukmuyor tabi stopaj avantajiyla beraber (en azindan mart ayina kadar) yuksek oranlardan baglayanlara ve enflasyona bakinca dusuk su an oranlar.Bugun bankalara verilen mesaj benzeri mesaji vatandasa aylardir veriyorlar inceden .bozun dovizleri mevduata gommeyin paralari harcayin is yapin is kurun gayrimenkul alin baskisi var.Doviz bitik faizler dususte gayrimenkul hepten olu vaziyette mevcut kredi faizleriyle sifirdan is kurmak hayal.Zaten piyasa da para donmemesinin sebebide bu kayitdisi ekonomimizde millette para var ancak secimler ,kurlarda ani yukselis beklentisi ve yuksek mevduat ve kredi faizi harcamalari bicak gibi kesti.

4.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Eger herseyi odeyen duzenli biriyse ve yillik kontrat yapiyorsaniz zaten tahliye mahkemesi ortalama 6 ay zaman aldigi icin kontrat bitimine notere gidip kontrat yenilemiyorum cikin diye protesto vermek ayni yere varir,

Eger odemiyorsa duzensizse yine noterden odemiyor diye icra takibi icin protesto cektirirsiniz zaten itiraz suresinde bisey yapmaz odemeyen adam ardindan yine tahliye sureci baslae yani soylemek istedigim o kagit pek birsey degistirmiyor

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şu kiracı muhabbeti yeterince uzamadı mı?

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5. viop teminat 22.50% günlük

6.  Alıntı Originally Posted by ferit Yazıyı Oku
    dün imamoglu halde gezerken bi halci kendini tanıtırken'' meyve ve sebze tefecisiyim'' diye kendini tanıttı...belkide terörist odur...
    hemi de 3.kuşak dedi maşşak geçerek adam...

7.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    viop teminat 22.50% günlük
    bu orandan ödenen kesinti-komisyon vs. var mı? stopaj %10 mu? günlük mevduat karşılığı oranı mı yazdınız?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,998
     Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Şu kiracı muhabbeti yeterince uzamadı mı?

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    He yaw iyi ki bi soru sorduk basliga..
    Beni de pisman ettiniz vallahi
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 281/999 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz