Sayfa 688/999 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    İlginç değilmi ? Garanti getirili olduğuna eminmisimiz sn.admustafa?
    Ana para koruması garanti diye biliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Evet benim anladığım kadarıyla getiri garantisi sunarak satışa sunuyor. En son 1 Mart tarihine kadar alınabiliyormuş aşağıdaki fon. Linkte ayrıntılı bilgi mevcut. 20 Nisan 2020'ye kadar tutmak gerekiyormuş getiri garantisinden yararlanmak için Sn. Omega.

https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund/APK28

2.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Sony xperia XA1 plus hem şarjı uzun gidiyor, hem de fiyatı 1350 tl. Nfc var. Dudu bilir, maximum mobil temassız ödeme kampanyalarını. Hastasıyım.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    ama bu ay mobil kampanya yok iş bankasında
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Evet benim anladığım kadarıyla getiri garantisi sunarak satışa sunuyor. En son 1 Mart tarihine kadar alınabiliyormuş aşağıdaki fon. Linkte ayrıntılı bilgi mevcut. 20 Nisan 2020'ye kadar tutmak gerekiyormuş getiri garantisinden yararlanmak için Sn. Omega.

https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund/APK28
    Evet banada böyle bir şey söylendi yüzde 15 getiri garanti diye hatırladım

Galiba çoğu arkadaş mevduat yerine bono ve fon gibi alanlara geçti. Ama onlardaki devlet garantisi olmayışı ciddi sorun değil mi

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla

5. Ben hayatımda böyle haysiyetsizlik görmedim. Habere bak.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Yönetim ücreti olmayan fon yokki
    Fonun getirisinden düşüyor diye hatırlıyorum yönetim ücreti yani net getiri oranları tefasdaki?
    Fon yönetim ücreti getiriden değil, fon portföy değeri üzerinden alınır. Sözkonusu fon zarar etse dahi fon değeri üzerinden her güne yayılacak şekilde yıllık %2,9 oranında kesiliyor.

SPK açıkladığı ilke kararıyla para piyasası fonlarına, fonun en az yüzde 50'sini mevduat/katılma hesaplarında değerlendirme kuralı getirdi

13 Mart 2019 Çarşamba, 08:15Güncelleme: 13 Mart 2019 Çarşamba, 08:24
    SPK açıkladığı ilke kararıyla para piyasası fonlarına, fonun en az yüzde 50'sini mevduat/katılma hesaplarında değerlendirme kuralı getirdi.
    Çarşamba günkü SPK Bülteni'nde yer alan karara göre tek bir bankada değerlendirilebilecek tutar fon toplam değerinin yüzde 6'sını aşamayacak.
    Bültende “Söz konusu fonlar tarafından ters repo işlemlerine ve Takasbank para piyasası ve yurtiçi organize para piyasası işlemlerine yapılan yatırımın toplam tutarı ise fon toplam değerinin %40’ını aşamaz.†dendi.
    Kaynak: https://www.bloomberght.com/para-piy...ilacak-2203960

El atmadık yer kalmasın anlayışı kendini gösteriyor. Dövize yönelişi destekleyen yeni bir karar olarak görüyorum. Yürürlük tarihini bilen var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    SPK açıkladığı ilke kararıyla para piyasası fonlarına, fonun en az yüzde 50'sini mevduat/katılma hesaplarında değerlendirme kuralı getirdi

13 Mart 2019 Çarşamba, 08:15Güncelleme: 13 Mart 2019 Çarşamba, 08:24
    SPK açıkladığı ilke kararıyla para piyasası fonlarına, fonun en az yüzde 50'sini mevduat/katılma hesaplarında değerlendirme kuralı getirdi.
    Çarşamba günkü SPK Bülteni'nde yer alan karara göre tek bir bankada değerlendirilebilecek tutar fon toplam değerinin yüzde 6'sını aşamayacak.
    Bültende â��Söz konusu fonlar tarafından ters repo işlemlerine ve Takasbank para piyasası ve yurtiçi organize para piyasası işlemlerine yapılan yatırımın toplam tutarı ise fon toplam değerinin %40â��ını aşamaz.â� dendi.
    Kaynak: https://www.bloomberght.com/para-piy...ilacak-2203960

El atmadık yer kalmasın anlayışı kendini gösteriyor. Dövize yönelişi destekleyen yeni bir karar olarak görüyorum. Yürürlük tarihini bilen var mı?

Vay onun bunun mıçtıklarııııı. Ya adamlar her türlü insanları tlden kaçırmak için uğraşıyor resmen

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 688/999 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •