Sayfa 640/999 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Risk algısına göre değişmek ile birlikte Portföyde ne kadar hisse senedi olmalı?

Bu hisse dağılımını yurt dışı yurt içi olacak şekilde fikir paylaşırsanız sevinirim.
    Ben riski seven biriyim .Mantığım risk almadan para kazanılmaz der her işde .
    Şu an yüzde 50 hissedeyim .Ancak bence her portföyde en az yüzde 20-25 hisse bulunmalı .
    Yurtdışı hisseler döviz bazlı olduğu için bu oran yüzde 50 den aşagı olmamalı derim .Tek sorun global kriz ne zaman başlayacak .O sırada hissede olmak istemem .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Garanti de yapıyor...O da BONUS...Denizbank ta BONUS olduğuna göre...
    Bonus olduğunu vurgulamak için söylememiştim, kullandigim bu diye söyledim, garanti de iade ediyorsa o halde arkadaş yeterince üstlemiyor yada rest çekmiyor demek ki

3. 07 Mart Perşembe 14:30 YABANCILAR 1 MART HAFTASINDA 51 MN $'LIK DİBS SATTI, 199 MN $'LIK HİSSE ALDI

4.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Ben riski seven biriyim .Mantığım risk almadan para kazanılmaz der her işde .
    Şu an yüzde 50 hissedeyim .Ancak bence her portföyde en az yüzde 20-25 hisse bulunmalı .
    Yurtdışı hisseler döviz bazlı olduğu için bu oran yüzde 50 den aşagı olmamalı derim .Tek sorun global kriz ne zaman başlayacak .O sırada hissede olmak istemem .

2020 abd başkanlık seçimlerine küresel durgunluğu bir şekilde aşmak için siyasetçiler her türlü işi yaparlar diye düşünüyorum. Bu nedenle küresel kriz için 2021 güzel bir tarih gibi duruyor.

%50 hissede olup bunun %70'i Türkiye %30 msci world etf uygun gibi geliyor...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. Tüm hesaplarımı kapatacağımı söyledim biraz sonra gene arayarak iadesini isteyecegim geçen senelerde iade ediyorlardı şimdi müşteriye gerek Yok galiba bankanın

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    2020 abd başkanlık seçimlerine küresel durgunluğu bir şekilde aşmak için siyasetçiler her türlü işi yaparlar diye düşünüyorum. Bu nedenle küresel kriz için 2021 güzel bir tarih gibi duruyor.

%50 hissede olup bunun %70'i Türkiye %30 msci world etf uygun gibi geliyor...
    Mantıklı aslında .Yurtdışı hisse biraz daha tecrübe istiyor .Hiç yurtdışı hisse alıp satmadım .Yurtdışı fonları sanki daha mantıklı gibi ..

7. Fonlar da aktifin günlüğü gibi düşmüş. Aralarında pek fark yok. Bu durumda aktif daha iyi bir seçenek gibi. Hem saklama vs ücreti de yok

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by Arifborsa Yazıyı Oku
    Tüm hesaplarımı kapatacağımı söyledim biraz sonra gene arayarak iadesini isteyecegim geçen senelerde iade ediyorlardı şimdi müşteriye gerek Yok galiba bankanın
    . Az önce gerin aradım iade ettiler :-)

Sayfa 640/999 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •