Sayfa 422/434 İlkİlk ... 322372412420421422423424432 ... SonSon
Arama sonucu : 3468 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1.  Alıntı Originally Posted by Horcan78 Yazıyı Oku
    Seyahate ciktim buralar senlenmis.kiprasmiyorum
    Bizlerde seyahatteyiz. Kaptan Kirk ‘ in gemisinde uzayda yolculuk

2.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Ne bilem. Haftalık rsi da şişti. 90 lara yaklaştı.
    rsi denilen indikatör likit piyasalarda çalışıyor ancak belirli sayısı belli olan, toplanabilen vb. ürünlerde o iş nanay.

Sonuç rsi ya göre BTC 1 dolardan 20 bin dolara gitmesi imkansız ama oldumu oldu o yüzden rsi hisselerde özellikle trendlerde nu yaparak gidildiğinden bir halta yaramıyor bilginiz olsun.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3. ek olarak şekil 2a resimde bimin grafiği ve uyumsuzlukla yapılan hatta 3 yıl süren trend yani hissede rsi atın çöpe gitsin.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4. slm

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

ek olarak şekil 2a resimde bimin grafiği ve uyumsuzlukla yapılan hatta 3 yıl süren trend yani hissede rsi atın çöpe gitsin.
    yeminle ağzımdan aldın trend en önemlisidir trend hisselerinde rsi bakmak erken sattırır
    ytd deli saçmasıdır

5. Peki sn. Ston , olası düzeltmeyi en çabuk nasıl anlarız.

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

Geniş açısı ise bu. Günlükte 78,6 fibo ile cebelleşiyoruz aslında 2 tane daha kaldı 2,54 üstüne beton döküp artık 2,72 ve 2,91 e gözü dikerlerse sonrasında freezone 1,618 ve 2,618 ler devreye girer ki asıl mevzu orada yoksa şuan biz dip fibolarla cebelleşiyoruz grafikteki en pis bölgedir bu bölge.
    Bunu 12,12,2019 da yazmıştım

7. 3,44-3,57-4,27
    en önemli rakamlar çıkıyor sihirli kürede
    ytd deli saçmasıdır

8.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Peki sn. Ston , olası düzeltmeyi en çabuk nasıl anlarız.
    Hocam bunu fibolar harici anlamanın bir yolu yok onda da robotlar fibo noktalarında sapmalar yapıp teknikçileri yanıltmaya çalışıyorlar.
    Bizim karşımızdaki yapı statik bir yapı değil yani dinamik bir yapı kendini devamlı değiştirip güncelliyor.

Bundan dolayı ürünün yani hissenin çeşidine göre önce yapıyı hazırlayıp sonrasında trend oluşuyor ancak o yapı oluşurken insanlar öyle bir beziyor ki trendde duramıyor ana sorun burada.

Ben 12,12 de ne dedim 2,89 üstünde bu kopar ki koptumu denilirse %10 dan fazla artış geldi o rsi, cci, stoc bilmemne indikatörler işte hepsi sinyal veriyo şimdi sat kaç birader diyor ama adamlar öyle güzel iş yapıyor ki o indikatörleri dirençlerde bant aralarında düzeltiyorlar yada indikatör sat verirken tersine en tepe dirence kadar sürebiliyorlar adamlarda fantazi çok.

Bunda yırtmanın tek yolu dirençleri bilmekten geçiyor.
    Trcasda dirençleri ben taa aralıkta verdim
    2,63
    2,75
    2,89 bunlar dip fibolar yani pis yer silkeleme yeri.

3,67
    4,37
    4,92 bunlar ise trendde ara dirençler 4,92 en baba direnç ama şimdi ne yapılacak 3,67 oldumu bakacaksın ne yapıyor normali 3,67-2,89 düzeltmesi gelmeli düzeltme yaparsa 2,89dan 4,92 hareketi başlamalı sonra 4,92 3,67 düzeltmesi ve sonrasında 6,95 hareketi hani olması gereken bu ama olacağı gelecek gösterecek.
    Direncin üstüne çıktımı dur baktın direnç geçilemiyor dirençte tepe formasyonu yapılıyor desteğe kadar topuk ve destekte tekrar al hani aslında basit ama insanlar yapamıyor ne yazıkki.

Sayfa 422/434 İlkİlk ... 322372412420421422423424432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •