Sayfa 10/339 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 73 - 80 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Gençler şu ankete bir el atalım yaww
    Hem oy vermek bir vatandaşlık görevidir...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...47#post3161947

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2. Anlamsız birşeyler dönüyor 15 milyon hacim. Nergis ne düşünüyor acep?

3. Normalde bu hacimle tavan olması gerekir.

4. spek aynı spek... karaktersizlik aynı karaktersizlik.....

5. Yarın önce aşağı yukarı sonra yeterli ky oltaya takılırsa kitleme operasyonu yapması muhtemeldir.

6.  Alıntı Originally Posted by erdim Yazıyı Oku
    Yarın önce aşağı yukarı sonra yeterli ky oltaya takılırsa kitleme operasyonu yapması muhtemeldir.
    emin misin
    kısa bir yolcluk mu uzun bir yol mu bu acaba bize ne gösterecekler

7. tahta çok sığ ...aynen taçtarım -iztarım gibi ....2.71 den 2.53 düşmesi 1 dakika almıyor malı yüklü satınca alış kademelerini siliyor hoopppp 15 kademe düşüyor ...her gün en yükseğin 20 kademe altında kapatıyor SPK da uyuyor

8. Robotların kontrolünde olan bir gündü
    Takaslarda tamamen al satla tahta dönmüş net alan invest var kayda değer bişey değil 270k
    Tahta hiç sığ olmadı kademeler ilk kez böyle dolu dolu oldu bazen 300-500k olduğu oldu açıkçası sattıktan sonra birkaç kez daha al sat yaptım intikamımı aldım şans benden yana oldu yoksa yine zarar yazabilirdi 62 gir 68 çık 65 gir 70 çık 50 gir 60 çık sonrasında bulaşmamayı tercih ettim yoksa başa dönecektik,aylar önce 3 kademe için girmiştim inat ettim aylarca bekletti 2 tl yi bile gördük hisse alırken yada satarken kendi analizinizi kendiniz yapın kendi kararlarınızı kendiniz verin,kimse sizin zararınızada kârınızada ortak değil
    Eskilerden zararda olanlar varsa umarım kurtarırlar
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 10/339 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •