Sayfa 110/339 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 873 - 880 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1.606 kar açıklamış.. 4ç19 da zarar etmiş.. Vergi dairedine sunduğu tablodan belliydi..hayırlısı bakalım

Y. T. D.

Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Ben kağıtta yeni sayılırım bu gelen vergi dairesi bildirim asıl olan borsaya gönderilen bilanço, hele bir gelsin görelim.

Ben genede iyimserim, iyimserliğimi korumak istiyorum.
    İyimser misin hala ortak???

Y. T. D.

****** bunlar

Y. T. D.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
    Net Dönem Karı/Zararı 1.606.471

Ne yaptın tuğçeeee.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by Tndkbrybnc Yazıyı Oku
    İyimser misin hala ortak???

Y. T. D.
    Almanya ve Fransa’da sektör hızla büyümektedir. Bunu 2016-2022 arası aldığımız siparişlerden açıkçagörmekteyiz. Özellikle müşterilerimiz MAHLE BEHR ve VALEO’da siparişlerimiz yaklaşık iki katınaçıkarılmış olup her iki firmaya gerçekleştireceğimiz üretimden 2016 yılı itibariyle 8 yıl boyuncaortalama her yıl 14-15 Milyon € satış cirosu hedeflenmektedir. Beyaz eşya tarafında BSH-(Bosch veSiemens) firmasının global tedarikçisi olan Tuğçelik şuanda BSH-(Bosch ve Siemens) ’in Çerkezköyçamaşır makinesi fabrikası için üretim yapmaktadır.BSH için yıllık satış hedefi ise 4-5 milyon €’dur.BSH’ın Almanya ve Polonya’daki fabrikaları içinde Tuğçelik tarafından üretim ve satış teklifleri verilmişolup sürecin olumlu sonuçlanması halinde yakın gelecekte, bu iki tesiste içinde üretim sevkiyatlarınabaşlanacaktır. Bununla birlikte 2016-2017 yıllarında Vestel ve Magna Top System A.Ş ile imzalanananlaşmalar şirketimiz cirosunu arttırmada olumlu anlamda yansıyacaktır. Firmamız özellikle son 2 yıldabelirlediği strateji ve yaptığı yatırımlar ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Gerekson teknoloji ile donatılmış makine parkuru gerekse güçlü çalışan kadrosu ile önümüzdeki 5 yıl içerisindebüyümesine çok hızlı, etkin bir şekilde devam edecek ve gerçekleştirdiği ihrcat ile ülke ekonomisine deönemli ölçüde fayda sağlayacaktır.7.Üretim ve SatıÄ¢larBeyaz eşya ve otomotivde 2019 yılının tamamında alüminyum üretimden sağlanan brüt kar yaklaşık 29milyon TL’dir. Ciromuzda meydana gelen artışın yılın geri kalan döneminde de devam etmesibeklenmektedir. Planlanan üretim artışlarıyla beraber gelecek yıl bilançoya olumlu şekilde yansıyacaktır

Faliyet raporunda böyle diyor mehmet amca ben bi 6 ay daha şans vereceğim tuğçe'ye, iyimserliğimi korumak istiyorum.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

6. Satislarin bu kadar artip karin boyle dusuk olmasinin 2 nedeni var.1.si 4.8m amortisman gideri ve 20m finansman gideri

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : self_shoot; 04-03-2020 saat: 21:17.

7. Bakalım hangi seviyelerden milleti mallandırıp geri çekilecek?

8. Mallandiriyor zaten küçük yatırımcı saldiriyo bakalım... twet aleminde iyi pazarlandi zaten

Sayfa 110/339 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •