Special Days Image
Sayfa 132/339 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Önümüzde ki birkaç ay çetin geçecek o kesin. İthalatı bir miktar geriden takip ediyoruz ki grafiğimiz daha kötü. Bu süreçte ralli yapacaktır. Trade yapabilen tırtıklayabilir ama sonuçta kasa kazanacaktır.

2.  Alıntı Originally Posted by erdim Yazıyı Oku
    Önümüzde ki birkaç ay çetin geçecek o kesin. İthalatı bir miktar geriden takip ediyoruz ki grafiğimiz daha kötü. Bu süreçte ralli yapacaktır. Trade yapabilen tırtıklayabilir ama sonuçta kasa kazanacaktır.
    Ralli virüs etkisi azalmaya başlayınca olacaktır kanısındayım.bu krizde koca koca işletmeler kapatırken tuğçelik işlerine devam etmekte.bu bir avantaj üretime ara vermedi.
    Egeen gibi beyaz eşya ve otomotive parça yapmakta. Peki farkı nedir burada forumda konuşulanlara göre patron allem gullem peşinde. Egeen de patron yatırımcı yanında. Fark budur. Buradan patrona sesleniyorum eğer tuğçelik te patron yatırımcı yanında olsa inan hem kendisi hem yatırımcısı daha çok kazanacaktır.yattırım tavsiyesi değildir

3. Sorumuzun cevabı B şıkkı idi arkadaşlar

4. Tavana kitler dimedi dimeyin.

5. Tuğçelik : Merkez dudullu fabrikamızın 06.04.2020 tarihinden itibaren 15 günlük süreyle üretim çalışmalarına ara verilmesi kararlaştırılmıştır

6. Tavan yalan olabilir

7. Ben satttım gitti

8. Bende aldım gittiii sayın zagor

Sayfa 132/339 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •