Sayfa 159/339 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. %55 kar aldik iyi kazanclar

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    TUCLK.E paylarında 16 Ekim seans sonuna kadar brüt takas uygulanacak

TUCLK.E paylarında 16 Ekim seans sonuna kadar brüt takas
    uygulanacak.
    BIST'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler
    verildi:
    "Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite
    Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında TUCLK.E paylarında 02/10/2020
    tarihli işlemlerden (seans başından) 16/10/2020 tarihli işlemlere
    (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler pazar değişimi ve diğer
    nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından
    ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.
    SPK'nın 30/06/2020 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay
    Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-30 Endeksi
    dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/877869

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(02/10/2020 - 06:24:14)
    bu metnin açıklamasını yapabilir misiniz.

3. Sermaye artırımı süreçlerine ait TAAHHÜTLERİN son tarihleri 2021'de dolacak olan hisselerin ALIMLARI HIZLANDI.

(Yatırım Tavsiyesi Değildir)

4. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilecek olan ve 2022'de satışa sunulması beklenen yerli otomobilde TOGG CEO'su Gürcan Karakaş "pandemi sürecinden adım adım ilerleme kaydettiklerini ve aracın üretileceği tesisin tedarikçilerini ekimde seçeceklerini, SUV'dan sonra başka modeller de pazara sunulacağını ve hissedarlarımıza % 51 yerlilik sözü verdik ama yerlilikte % 68'e ulaşabiliriz" açıklamasında bulunmuştur.
    TOGG'un yerlilikte TAYSAD üyeleri içerisinden 25 firma ile işbirliği içerisinde oldukları basına yansımış ve küresel şirketlerle 10 gizlilik anlaşması imzalanmıştır. Tedarikçilerin EKİM ayında açıklanması beklenmektedir. TAYSAD üyeleri üzerinden BIST'de yer alan OLASI mühendislik tedarikçileri ;
    TUĞÇELİK, BRSAN, BRİSA, DEMİSAŞ, EGE ENDÜSTRİ, FEDERAL MOGUL, JANTSA, LOGO YAZILIM, KORDSA, PARSAN, SAFKAR, ŞİŞE CAM, VESTEL

5. Tugçelik bu zamana kadar hisse artırımına gitmemiş önümüzdeki sene genel kurulundan böyle bi karar çıkma olasılığı nedir Bu konuda bilgi sahibi varmı

6. Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler

7. Borsaya ilgi artarken Econs Kurucusu Ferhat Yükseltürk, A Para'da Borsa İstanbul'un seyri hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı. Yükseltürk, Borsa İstanbul'un emsal ülkelerin borsalarına göre çok ucuz kaldığını ve sanayi tarafında bir hikâyenin olduğunu ifade ederek, "Borsa İstanbul'da ihracatçı sanayi sektörleri açısından yıl sonu rallisi yaşanabilir" söyleminde bulundu.

https://ekonomi.haber7.com/ekonomi/h...lisi-yapabilir

8. TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMULLERİ
    SAN. VE TİC. A.Ş.
    01.01.2020 – 30.09.2020 HESAP DÖNEMİ FAALİYET RAPORU
    ,
    Almanya ve Fransa’da sektör hızla büyümektedir. Bunu 2016-2022 arası aldığımız siparişlerden açıkça
    görmekteyiz. Özellikle müşterilerimiz MAHLE BEHR ve VALEO’da siparişlerimiz yaklaşık iki katına
    çıkarılmış olup her iki firmaya gerçekleştireceğimiz üretimden 2016 yılı itibariyle 8 yıl boyunca
    ortalama her yıl 14-15 Milyon € satış cirosu hedeflenmektedir. Beyaz eşya tarafında BSH-(Bosch ve
    Siemens) firmasının global tedarikçisi olan Tuğçelik şuanda BSH-(Bosch ve Siemens) ’in Çerkezköy
    çamaşır makinesi fabrikası için üretim yapmaktadır.BSH için yıllık satış hedefi ise 4-5 milyon €’dur.
    BSH’ın Almanya ve Polonya’daki fabrikaları içinde Tuğçelik tarafından üretim ve satış teklifleri verilmiş
    olup sürecin olumlu sonuçlanması halinde yakın gelecekte, bu iki tesiste içinde üretim sevkiyatlarına
    başlanacaktır. Bununla birlikte 2016-2017 yıllarında Vestel ve Magna Top System A.Ş ile imzalanan
    anlaşmalar şirketimiz cirosunu arttırmada olumlu anlamda yansıyacaktır. Bununla beraber 2020 yılında
    Cezayir’de alınan 4,5 milyon Euroluk anlaşma ve Alman-Tier müşterimizle yapılacak direksiyon
    sistemleri üretimi şirket varlıklarına pozitif etki edecektir. Firmamız özellikle son 2 yılda belirlediği
    strateji ve yaptığı yatırımlar ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Gerek son teknoloji
    ile donatılmış makine parkuru gerekse güçlü çalışan kadrosu ile önümüzdeki 5 yıl içerisinde büyümesine
    çok hızlı, etkin bir şekilde devam edecek ve gerçekleştirdiği ihrcat ile ülke ekonomisine de önemli ölçüde
    fayda sağlayacaktır.
    7.Üretim ve SatıĢlar
    Beyaz eşya ve otomotivde 2020 yılının ilk 9 ayında alüminyum üretimden sağlanan brüt kar yaklaşık 22
    milyon TL’dir. Ciromuzda meydana gelen artışın yılın geri kalan döneminde de devam etmesi
    beklenmektedir. Planlanan üretim artışlarıyla beraber gelecek yıl bilançoya olumlu şekilde yansıyacaktır.

Sayfa 159/339 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •