Sayfa 160/339 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by 700 cü Yazıyı Oku
    TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMULLERİ
    SAN. VE TİC. A.Ş.
    01.01.2020 – 30.09.2020 HESAP DÖNEMİ FAALİYET RAPORU
    ,
    Almanya ve Fransa’da sektör hızla büyümektedir. Bunu 2016-2022 arası aldığımız siparişlerden açıkça
    görmekteyiz. Özellikle müşterilerimiz MAHLE BEHR ve VALEO’da siparişlerimiz yaklaşık iki katına
    çıkarılmış olup her iki firmaya gerçekleştireceğimiz üretimden 2016 yılı itibariyle 8 yıl boyunca
    ortalama her yıl 14-15 Milyon € satış cirosu hedeflenmektedir. Beyaz eşya tarafında BSH-(Bosch ve
    Siemens) firmasının global tedarikçisi olan Tuğçelik şuanda BSH-(Bosch ve Siemens) ’in Çerkezköy
    çamaşır makinesi fabrikası için üretim yapmaktadır.BSH için yıllık satış hedefi ise 4-5 milyon €’dur.
    BSH’ın Almanya ve Polonya’daki fabrikaları içinde Tuğçelik tarafından üretim ve satış teklifleri verilmiş
    olup sürecin olumlu sonuçlanması halinde yakın gelecekte, bu iki tesiste içinde üretim sevkiyatlarına
    başlanacaktır. Bununla birlikte 2016-2017 yıllarında Vestel ve Magna Top System A.Ş ile imzalanan
    anlaşmalar şirketimiz cirosunu arttırmada olumlu anlamda yansıyacaktır. Bununla beraber 2020 yılında
    Cezayir’de alınan 4,5 milyon Euroluk anlaşma ve Alman-Tier müşterimizle yapılacak direksiyon
    sistemleri üretimi şirket varlıklarına pozitif etki edecektir. Firmamız özellikle son 2 yılda belirlediği
    strateji ve yaptığı yatırımlar ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Gerek son teknoloji
    ile donatılmış makine parkuru gerekse güçlü çalışan kadrosu ile önümüzdeki 5 yıl içerisinde büyümesine
    çok hızlı, etkin bir şekilde devam edecek ve gerçekleştirdiği ihrcat ile ülke ekonomisine de önemli ölçüde
    fayda sağlayacaktır.
    7.Üretim ve SatıÄ¢lar
    Beyaz eşya ve otomotivde 2020 yılının ilk 9 ayında alüminyum üretimden sağlanan brüt kar yaklaşık 22
    milyon TL’dir. Ciromuzda meydana gelen artışın yılın geri kalan döneminde de devam etmesi
    beklenmektedir. Planlanan üretim artışlarıyla beraber gelecek yıl bilançoya olumlu şekilde yansıyacaktır.

Mehmet NERGİZ ALLAH ömür verirse seneyede görürüz.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

2. DEMEK Kİ OLUYORMUŞ :

Marka Yatırım Holding A.Ş. (MARKA) pay piyasasında 28.10.2020-10.11.2020 döneminde gerçekleştirilen işlemlerde 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 107/1 maddesinde sayılan fiilin işlendiğine dair makul şüphe bulunması nedeniyle, KAP’ta bilgilerine yer verilen kişiler hakkında 12.11.2020 tarihli işlemlerden başlamak üzere borsalarda 6 ay süreyle geçici işlem yasağı uygulanmasına karar verilmiştir.
    -------------------------------------------------------------
    (Piyasa dolandırıcılığı MADDE 107 – (1) Sermaye piyasası araçlarının fiyatlarına, fiyat değişimlerine, arz ve taleplerine ilişkin olarak yanlış veya yanıltıcı izlenim uyandırmak amacıyla alım veya satım yapanlar, emir verenler, emir iptal edenler, emir değiştirenler veya hesap hareketleri gerçekleştirenler üç yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin günden on bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılırlar. Ancak, bu suçtan dolayı verilecek olan adli para cezasının miktarı, suçun işlenmesi ile elde edilen menfaatten az olamaz.)

3. Seni anlamak ne mümkün

4. Çok yükselmiş olan Sanayi Endeksi ÇAKILIRSA eğer, bu ne yapar acaba ?

5. Gün gelir devran döner spek efendi ve tayfası selamlar size

üç aylık takas

Sayfa 160/339 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •