Sayfa 170/339 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. bunda da haftaya bir düzeltme bekliyorum şahsım adına.. hayırlısı..

2. Bende bekliyorum 10 altina gelirse belki ekleme yaparim ama cokta aşağı salmasina izin vermeyecekler gibi. Haftasonu artik hissede kalmaya da korkar olduk...

3. Faaliyetleri, İHRACAT'a yönelik olduğundan DÖVİZ KURLARI YÜKSEK SEYRETTİĞİ SÜRECE beklenti olabilir.

4. Herkese selamlar

https://www.stendustri.com.tr/agir-s...ak-h97532.html

Bu haberde bahsedilen Gebze fabrikası yatırımı ne durumda?
    Bilgi sahibi olan var mı?

Saygılar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

5. Twister dan 17 mayista bir arkadasin gonderisi...
    Sirkete gebze fabrikası ile ilgili mail attım. "Gebze'de altyapı çalışmaları son hızıyla devam ediyor." şeklinde yanıt geldi.

Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Herkese selamlar

https://www.stendustri.com.tr/agir-s...ak-h97532.html

Bu haberde bahsedilen Gebze fabrikası yatırımı ne durumda?
    Bilgi sahibi olan var mı?

Saygılar

Haberlere göre bu Fabrika şimdiye kadar üretime geçmiş olmalıydı. Eğer yeni faaliyete geçecekse müthiş olur.

01.ŞUBAT 2021 Tarihli KAP haberinde de ana ortak Nersan Endüstri Yatırımları A.Ş nin arsa alımı bildirildi.

Şirketimizin Ana Hissedarı Nersan Endüstri Yatırımları Anonim Şirketi Geleceğe yönelik yatırımlar çerçevesinde değerlendirilmek üzere Yalova İmes Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde 30.000 M² arsayı 18 milyon TL'ye satın almıştır

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yalova İmes Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgeside 30.000 M²

Alımın Amacı ve Ortaklığın Faaliyetlerine Etkileri;
    Kapasite artırımına yönelik yeni yatırımlarda kullanılacak olup, ortaklığın faaliyetlerini olumlu etkilemesi beklenmektedir.

7. Gebze fabrikası çok önemli.
    Patron senelik 100 milyon Euro cirodan bahsediyor.
    Şirketi direk 10’a katlar.
    Üste Yalova fabrikası da olursa...

Şirketin faaliyet gösterdiği sektör yani alüminyum döküm işinde Türkiye’de sadece 3-4 şirket var.
    Kapasitelerini 10 katına çıkarsalar bile yine yetmez içeri ve dışarı talep için.

Elektrikli arabalarda alüminyum kullanımı her geçen gün artıyor.

Beyaz eşya hakeza.

Bu şirket togg’dan da kesinlikle payını alacaktır unutmayalım.

Ve piyasa değeri sadece 320 milyon hala.

Buralarda nasıl kalmış bunca hikayeye rağmen hayret verici bi taraftan da bizim için fırsat.

Önümüzdeki 5 senede bu şirketin pd 3 milyar olsa kim şaşırır?

Ben şaşırmam.

Aldım ve unuttum. Ekranı kapadım.

Haklı mıyım zaman gösterecek.

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

2021/3 FAALİYET RAPORUNDAN ;

MAHLE BEHR ve VALEO’da siparişlerimiz yaklaşık iki katına
    çıkarılmış olup her iki firmaya gerçekleştireceğimiz üretimden 2016 yılı itibariyle 8 yıl boyunca
    ortalama her yıl 14-15 Milyon € satış cirosu hedeflenmektedir. Beyaz eÄ¢ya tarafında BSH-(Bosch ve
    Siemens) firmasının global tedarikçisi olan Tuğçelik Ä¢uanda BSH-(Bosch ve Siemens) ’in Çerkezköy
    çamaşır makinesi fabrikası için üretim yapmaktadır. BSH için yıllık satış hedefi ise 4-5 milyon €’dur.

Üretim ve Satışlar
    Beyaz eşya ve otomotivde 2021 yılının 1. çeyreğinde alüminyum üretimden sağlanan brüt kar yaklaşık 15
    milyon TL’dir. Ciromuzda meydana gelen artışın gelecek yılda devam etmesi beklenmektedir. Planlanan
    üretim artışlarıyla beraber gelecek yıl bilançoya olumlu şekilde yansıyacaktır.

ÇALIŞAN SAYISI
    Topluluk’un 31 Aralık 2020 dönemi içerisinde ortalama çalışan sayısı 291’dir. (31 Aralık 2019: 288)
    Şirket’in 31 Mart 2021 tarihi itibariyle personel sayısı 309’dur. (31 Aralık 2020 291’dir.)

Şirketin ilgili hesap döneminde yapmış olduğu yatırımlara ilişkin bilgiler
    Tuğçelik yurtdışı otomotiv müşterilerinden BOSCH ve VALEO için yeni hatlar devreye almaya devam
    etmektedir. Bu süreçte firmamıza yeni büyük tonajlı döküm tezgahları, CNC işleme tezgahı, bekletme
    ocakları ve kalite kontrol cihazı yatırımları yapılmıştır. Yeni üretim hattımız tam otomasyon sistemi ile
    çalışmaktadır.

Sayfa 170/339 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •