Special Days Image
Sayfa 182/339 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Şirketin ikinci çeyrek kârı vergi geliri hariç ilk çeyreğe yakın gelecektir, bu da f/k'yı 11 civarına çekecektir inşallah... ytd

Portföyümün yüzde 40 a yakını TUCLK oldu.
    Her düşüşünde daha da artırmak istiyorum.

Yükselirken hisse artırmak, hisse düzeltmeye girerse sıkıntı oluyor. Bu yüzden Düşerken artırmak her zaman daha iyi sonuç veriyor.
    Bundan önce 10.30 a kadar düzeltme yapmıştı.
    Sonraki düzeltme 11.50 ye kadar sürdü.
    Bu sefer kaçtan dönecek bir tahminim var ama bakalım

3.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Portföyümün yüzde 40 a yakını TUCLK oldu.
    Her düşüşünde daha da artırmak istiyorum.

Yükselirken hisse artırmak, hisse düzeltmeye girerse sıkıntı oluyor. Bu yüzden Düşerken artırmak her zaman daha iyi sonuç veriyor.
    Bundan önce 10.30 a kadar düzeltme yapmıştı.
    Sonraki düzeltme 11.50 ye kadar sürdü.
    Bu sefer kaçtan dönecek bir tahminim var ama bakalım
    hocam yorumlarını severek okurum sen yınede tekrar dıyorum boyle patrona fazla guvenıp sonra kendını uzme bu adamda oyun cok

4. Bende ayni fikirdeyim ve gelecek bilancolari gormeden arttirmak mantıklı gelmiyor. En azindan kisa vade düşünürsek durum böyle. Uzun vade için sıkıntı olacağını zannetmem.

5. Şirket şu ana kadar sadece son iki bilançoda kar olarak kıpırdanma yaşadı. Ancak FAVÖK rakamı olarak devamlı yukarı giden bir ivmesi var. Şirkette büyük bir potansiyel var görünüyor ama güvenin sağlanması için 2-3 bilanço daha bakmak lazım.

6. 2-3 bilanço sonra zaten gideceği yere gitmiş olur

7. Yurtdışı satış oranı yüksek , otomotiv ve beyaz eşya sektörü iyi durumda , kurlar yüksek seviyede ve önemlisi firma döviz pozisyonunu düzeltti

8.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    2-3 bilanço sonra zaten gideceği yere gitmiş olur
    İlk gelecek olan bilanço fikir verir. O zamana kadar herhangi bir haber vs. çıkmazsa bir yere gideceğini sanmıyorum. Giderse de elimizdeki ile yetiniriz.

Sayfa 182/339 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •