Sayfa 189/339 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Kızdın ayrıldın anlaşılan,daha önceki dolar zirvesini görecektik dostum ya nereye böyle erkenden. ytd.
    hocam gidebilir, görebilir de ama yeter her şeyin bir adabı üslubu var.. diğer hisselerim ile yola devam.. endeks ve buna bağlı olarak yeni oluşumları olan hisseler var.. biraz da onları değerlendirmek istiyorum..

bol kazançlarınız olsun..

2.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Kızdın ayrıldın anlaşılan,daha önceki dolar zirvesini görecektik dostum ya nereye böyle erkenden. ytd.
    tepede bu mum hıc hos deıl maalesef..öncekı zırve cıft tepe oldu

3.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    aylıkta çanak tamamlamış oldu..

4.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    İşin teknik tarafından anlamayız fakat biz neler gördük 30 yıldır buradan dönmeyeceği ne malum daha gün bitmedi ama bilemeyiz yinede tahtacı bilir.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hocam gidebilir, görebilir de ama yeter her şeyin bir adabı üslubu var.. diğer hisselerim ile yola devam.. endeks ve buna bağlı olarak yeni oluşumları olan hisseler var.. biraz da onları değerlendirmek istiyorum..

bol kazançlarınız olsun..
    Alıp adam gibi götürmediler tahtayı hep terse yatırdılar sende haklısın kızmakta,yeni oluşumları haber veririrm demiştin özelden bari yazıver zahmet olmazsa. bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Alıp adam gibi götürmediler tahtayı hep terse yatırdılar sende haklısın kızmakta,yeni oluşumları haber veririrm demiştin özelden bari yazıver zahmet olmazsa. bol kazançlar.
    henüz tamamlayamadığım için atmadım ama hafta sonu tamamlarım sanırım..

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    henüz tamamlayamadığım için atmadım ama hafta sonu tamamlarım sanırım..
    tumsırketler adam olur bunun patron olmaz tavandan tabana gelde rahatla

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku

Tepede kırmızı mum bence de hiç hoş olmadı.

Ancak daha önce de benzer mumlar olmadı mı? Mesela daha önce seans içinde 14.17 tavan yapıp, 12.90 kapattığı gün de olmuştu. Onun öncesinde de aynı gün içinde 13.58 den 12 lere düşmüştü.

Şunu demek istiyorum; bu hisse klasik teknik hareketlerle yorumlamak sonuç vermeyebilir. Bu şirketin fıtratında bu hareketler hep vardı.

Benim tahminim yarın da düşmeye devam etse bile gelecek olan 6 aylık finansallar esas belirleyici olacaktır.

Zaten ilk çeyrek karı kadar kar ederse 20 li fiyatı görmesi normal sonuç olur. Altında ve üstünde gerçekleşmeler belirleyici olacaktır.
    6 aylıkta kar 30+ gelirse artırarak tutmaya deva ederim.

Sayfa 189/339 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •