Sayfa 2/339 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. 2.28 ustune atıp kalırsa devam gelebilir ytd

2. 7.66 milyon TL işlem var. Tık yok.

3. Gel gel yapıyor desen oda değil. Çıkar kokusu yakında.

4.  Alıntı Originally Posted by erdim Yazıyı Oku
    7.66 milyon TL işlem var. Tık yok.
    al sattan başka kazanılmaz dostum. adi bunlar. kendileri de öyle yapıyor yıllarca

5. Yine birşeyler çevirecek. Haber gönderecek ve önce pozisyon alarak yüksekten yeni ky lada pazarlama taktiğidir ihtimalen.

6. EEEvvveetttt oyunun sonu yarın yukarı hızlanır düşüncesindeyim 3 gün yukarı çekip bastı bugünde aynısı olacak sandı herkes ama öyle bir güzel topladılarki tamda kırma sınırında kapadılar yarın muhtemelen sert yukarı başlar artık kimseye aldırmazlar nekadar yukarı gideceğiz yarın görürüz ama yarında eğer yukardaki fiyatlardan böyle mal alırlsrsa hedef bir öncekindeki gibi 3 lerin üstü olabilir yarın hissedekiler için güzel bir gün olacak bakalım ne kadar güzel onu yarın anlarız saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by chapuisat Yazıyı Oku
    al sattan başka kazanılmaz dostum. adi bunlar. kendileri de öyle yapıyor yıllarca
    En güzel yorum bu olmuş tamamen al sata dayalı bir tahta seansın son 5 dakikasında 5 kademe çıkardı yarın ne yapacak bakalım
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8. Aylık ve haftalık takasta en iyi alıcı cıtı. Ne iş .hisseyi ucuz gördüler yabancılar mal mı alıyor yoksa bizim bıyıklılar mı bunlar.neredeyse hergün yat fin üzerinden hisse alıyorlar (30,40 elli bin lot)takas günü cıtıye geçiyor hisseler.hadi hayırlısı inşallah doğru Kişiler veya kurumlar hisse alıyordur .

Sayfa 2/339 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •